تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۶
کد مطلب : ۲۶۸۶۴۱
در شرائطی که دشمنان از کاه کوه می‌سازند، اولیای دولت بویژه استاندار نباید به کسی حتی هم حزبی های دولت و حامیان جناحی آقای روحانی اجازه عدول از رعایت اصل بی‌طرفی فرمانداران و بخشداران و دهیاران را بدهد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، انتخابات اردیبهشت 96 همچون همه انتخابات‌های 38 ساله اخیر مهم و راهبردی است و همانند همیشه می‌تواند موجب شادی امت اسلامی و سرخوردگی دشمنان جهانی نظام اسلامی شود.

انتخابات در ایران به دلیل برگزاری سالم و نظارت دقیق دولت‌ها و شخص ولی فقیه، در سطح جهانی از درجه بالای دقت و سلامت برخوردار است و هیچ تلاشی نمی‌تواند کوچک‌ترین تردید و تشکیک در آن ایجاد کند و آن هم بواسطه حساسیت نظام اسلامی در حفظ آراء مردم بمثابه امانت بزرگ الهی است، که حتی این سلامت کامل مورد اعتراف دشمنان جهانی نظام اسلامی می‌باشد.

مخالفان جهانی حاکمیت دین در ایران به‌خوبی می‌دانند که حکم فقهی ولی‌فقیه در حرام بودن هرگونه تخلف و تقلب و نظارت دستگاه‌های مربوطه در حسن اجرای انتخابات، امکان هرگونه تخلف گسترده و سازماندهی‌شده را از بین می‌برد و انتخابات در ایران با سازو کارهای موجود در کمال صحت و درستی برگزار می‌شود.

آقای استاندار مازندران حتماً تائید می‌کنند که اذعان همگان و حتی خونی‌ارین دشمن نظام اسلامی به سالم بودن انتخابات در ایران به دلیل وجود همین حساسیت‌های وسواس‌گونه در پرهیز مجریان انتخابات از فعالیت‌های سیاسی و جناحی است. مردم کشورمان تحت هیچ شرائطی پذیرای بی‌طرفی مجریانی نیستند که خود در جناح‌بندی‌های سیاسی دارای باند و گروه باشند و بر سر ادامه حیات مدیریتی خود بخواهند فعالیت سیاسی و گروهی کنند.

در همه دوره‌ها و از جمله در این دوره نیز، مقام معظم رهبری و رئیس جمهور و وزیر کشور بر عدم ورود مجریان انتخابات در گروه‌بندی‌های جناحی تاکید داشته و دارند تا اصل صحت انتخابات نزد مردم به زیر سئوال نرود.

ابلاغ وزیر کشور در عدم تغییر مجریان انتخابات از نیمه بهمن ماه، در راستای زدودن شائبه عزل و نصب‌های سیاسی و انتخاباتی است و فعالیت جناحی برخی فرمانداران و بخشداران در مازندران، موجب بروز نگرانی‌هایی شده که جا دارد تا آقای استاندار و معاون سیاسی امنیتی ایشان بر اجتناب مجریان از ورود به فعالیت‌های مغایر با بی‌طرفی در انتخابات تاکید کنند و با متخلفان برخورد شدید نمایند تا کسی به خود اجازه عبور از این خط قرمز نظام را ندهد.

در شرائطی که دشمنان از کاه کوه می‌سازند، اولیای دولت بویژه استاندار نباید به کسی حتی هم حزبی های دولت و حامیان جناحی آقای روحانی اجازه عدول از رعایت اصل بی‌طرفی فرمانداران و بخشداران و دهیاران را بدهد.

چند ماه مانده به انتخابات، فصل حساسی در آزمون استاندار مازندران است تا مشخص شود که این دولت نیز همچون دولت‌های قبل با رعایت کمال بی‌طرفی انتخابات حماسه‌ساز دیگری را برگزار خواهد کرد که مایه افتخار نظام اسلامی و سرشکستگی و خذلان دشمنان شود و یا...
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عبور روحانی در برجام از خطوط قرمزها
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
اربعین اجتماع بزرگ حق طلبان و مقدمه ظهور
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱
اربعین حلقه‌ای بین بعثت و ظهور
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
اربعین پای پیاده حَرَمت می‌چسبد
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷