تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
کد مطلب : ۳۹۶۹۰۶
مسئول بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به اهمیت موضوع حجاب و عفاف گفت: طبق آخرین آمار بیش از ۹۰ درصد مردم، مقید و متعهد و حجاب و عفاف هستند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،مسنو اصلانی ظهر امروز در جمع زنان در تبریز با بیان اینکه هزار گروه جهادی متشکل از دختران جوان در بخش‌های مشاوره تحصیلی، کمک به مناطق محروم فعالیت کرده است، گفت:  سه هزار مهد قرآن در مساجد تشکیل شده‌اند که  تربیت نسل صالح از طریق مسجد و کادرسازی آینده اسلامی را انجام می‌دهند. 

وی به فعالیت‌های پژوهشی انجام گرفته در بسیج زنان اشاره کرد و گفت: با احصاء شاخص‌ها، در روزهای آتی، شاخص‌های خانواده تزار انقلاب اسلامی رونمایی خواهد شد. 

7 هزار زن شهید در کشور

اصلانی بیان کرد: در بخش فرهنگی نیز برپایی کنگره شهدای زن برای ۷ هزار زن شهید کشور و راه‌اندازی سایت زنان شهید انجام گرفته است که  تمام مشخصات جمع‌آوری شده در آن سایت دایر می‌باشد. 

۲۷۰ شبکه علیه حجاب و عفاف ماهواره‌ای در حال فعالیت هستند

وی متذکر شد: ۲۷۰ شبکه علیه حجاب و عفاف ماهواره‌ای در حال فعالیت هستند که ما در این زمینه کارشناس فضای مجازی تربیت کرده که اراده و عزم ملی را می‌طلبد.

اصلانی با بیان اینکه قبول داریم مشکلات اقتصادی علت ازدواج‌های دیرهنگام است، تصریح کرد:  فرهنگ ازدواج به موقع و آسان موضوعی است که باید در جامعه تبیین شود ولی در کنار آن باید به فطرت و آموزه ‌ای دینی خود برگردیم و نباید انتظار زیادی از دولت داشت.

12 هزار  نویسنده و 38 هزار مربی ورزش زن در کشور

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۱۲ هزار زن نویسنده و ۳۸ هزار مربی ورزش زن در کشور داریم. 

اصلانی با اشاره به اهمیت موضوع حجاب و عفاف گفت:  طبق آخرین آمار بیش از ۹۰ درصد مردم، مقید و متعهد و حجاب و عفاف هستند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما