تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۳۹۶۸۶۵
هادی آذران در وصیت‌نامه خود آورده است: جبهه جای عاشقان حسین(ع) است؛ شهادت من روز عروسى من است و لباس‌هاى خونين من لباس‌هاى دامادى من.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،«شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید هادی آذران

شهید هادى آذران در تاریخ یکم اسفند‌ماه سال 44 در همدان به دنیا آمد. وی در جبهه بر اثر درگیرى مستقیم با دشمن در تاریخ 23 اسفندماه سال 62 به شهادت رسید.

آنچه می‌خوانیم بخشی از وصیت‌نامه شهید است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درود بر امام زمان (عج) سلام بر خمینى کبیر این مرد آزادى‌بخش مستضعفین جهان و رحمت بیکران خدا بر تمام شهیدان اسلام از کربلاى حسینى تا کربلاهاى جنوب و غرب کشور ایران؛ من هادى آذران وصیت‌نامه خود را نزد امام عزیز و خانواده محترم با چند کلمه از سخنان امام شروع می‌کنم.

ملتى که شهادت دارد اسارت ندارد. (امام خمینى)

خدمت پدر و مادرم سلام بعد از سلام سخنان خود را با مادرم شروع می‌کنم. مادرم من اول جوانى  عاشق حسین شدم؛ مادر جبهه جاى عاشقان حسین(ع) است اگر من شهید شدم مادر جان گریه نکن فقط بگو من پسرم را در راه حسین(ع) و على اکبر حسین (ع) دادم فداى تو شوم مادرم.

 پدرم شما را به حسین بن على (ع) قسم مى‌دهم که مرا حلال کنید. خواهرم مانند زینب صبر کن اگر تو داغ یک برادر مى‌بینى زینب داغ چهار برادر دیده است، مانند زینب استوار باشید برادرانم اسلحه من بر زمین نیفتد. برادرانم از تمام دوستان من حلالیت بگیرید، امام را تنها نگذارید، نماز جماعت بخوانید.

از خداى یکتا مى‌خواهم که مرا به على‌اکبر حسین(ع) ببخشد و از گناهان من صرفنظر کند... مى‌خواهم بروم به طرف خدا و امام زمان(عج) و مى‌ترسم دیر شود.

در آخر مى‌گویم هیچ کس براى من گریه نکند چون شهادت من روز عروسى من است و لباس‌هاى خونین من لباس‌هاى دامادى من است.

خدایا خدایا ترا به جان مهدى تا انقلاب مهدى حتى کنار مهدى خمینى را نگهدار.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما