تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
کد مطلب : ۳۹۶۶۶۹
سرمربی تیم جوانان ایران گفت: از امروز بازیکنان اصلی و گروه سوم نفرات در اردو حاضر می شوند و در روزهای باقیمانده با تمرینات نفرات اصلی اردو را دنبال می کنیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سیروس پورموسوی در خصوص اردوی تیم ملی فوتبال جوانان گفت:دو مرحله ابتدایی این اردو که از 20 تیر آغاز شده به استعدادیابی بازیکنان اختصاص داشت. بیش از 50 بازیکن در این اردو حضور داشتند که باید بگویم نتایج کار بسیار امیدوارکننده بود. حداقل 5-6 بازیکن و استعداد خوب را شناسایی کردیم که به تیم اصلی ما اضافه می شوند و حتی تعدادی از آنها قطعا می توانند در فهرست نهایی قرار بگیرند. از امروز بازیکنان اصلی و گروه سوم نفرات در اردو حاضر می شوند و در روزهای باقیمانده با تمرینات نفرات اصلی اردو را دنبال می کنیم.

سرمربی تیم ملی جوانان اضافه کرد:کار استعدادیابی و شناسایی ما به طور کامل تمام شده چرا که در چند مرحله بازیکنان متعددی را دیدیم و در این اردو هم برای آخرین بار تلاش کردیم عملکرد تمامی نفرات باقیمانده را زیر نظر بگیریم. از این به بعد کار ما به ایجاد تمرکز و هماهنگی لازم در تیم اختصاص خواهد داشت. فکر می کنم تا حدود 80 درصد از شاکله اصلی تیم را شناسایی کرده ایم و ممکن است اگر استعداد خاصی در طول مسابقات دیده شود به صورت معدود باز هم در مراحل بعدی دعوت کنیم اما امکان و زمان استعدادیابی مجدد را نداریم.

پورموسوی در پایان، پیرامون برنامه های آتی تیم ملی جوانان گفت:اردوی بعدی ما در مرداد ماه برگزار می شود. همچنین هماهنگی های خوبی برای انجام بازی های تدارکاتی مناسب داشته ایم و امیدواریم این برنامه ها را در مهلت باقیمانده به خوبی دنبال کنیم.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما