تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
کد مطلب : ۳۹۴۱۲۶
استاندار زنجان در سفره دو روزه این هفته خود به تهران دیدارهایی با برخی از وزرا، معاونین رئیس جمهور و مقامات عالی کشور داشت و در جلسات و نشست‌های مهمی در راستای توسعه استان حضور یافت.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان؛ فتح‌الله حقیقی در اولین روز سفر این هفته خود به تهران ابتدا با دکتر ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده دیدار و گزارشی از روند واگذاری پست‌های مدیریتی به بانوان استان ارائه نمود.

مقام عالی اجرایی استان در جلسه‌ای با حضور برخی از مدیران شرکت‌های تولیدی و صنعتی استان زنجان، از مدیرعامل بانک صنعت و معدن دعوت کرد تا از نزدیک برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان راهکارهای عملیاتی ارائه و همکاری لازم را داشته باشد.

دیدار و گفت‌وگو با معاون امور معدنی وزارت صمت و رئیس سازمان امور اراضی کشور از دیگر برنامه‌های کاری استاندار زنجان در نخستین روز سفر این هفته به تهران بود.

وی در روز دوم حضور خود در تهران، با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه دیدار و سپس به همراه مدیرکل اقتصاد و دارایی استان، دیداری با مدیر تلفیق بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور داشت.

استاندار زنجان ضمن دیدار با رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، با وزیر جهاد کشاورزی دولت دوازدهم دیدار و در زمینه توسعه فعالیت‌های کشاورزی و رشد سهم کشاورزی استان از اشتغال بخش کشاورزی به رایزنی پرداخت.

حقیقی در دیدار خود با مدیران عامل بانک‌های ملی و ملت، در زمینه ارائه تسهیلات و رفع مشکلات بانکی و مالی واحدهای تولیدی و صنعتی استان زنجان گفت‌وگو کرد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما