تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
کد مطلب : ۳۹۳۹۲۱
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: همه در این شرایط حساس اقتصادی باید احساس مسؤولیت کنیم و تمام مسؤولین باید شرایط اصناف را درک کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،عزیز اکبریان، نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در آئین گرامیداشت روز ملی اصناف که امروز در سالن میلاد کرج برگزار شد، گفت: امروز تمام مسؤولین باید شرایط اصناف را درک کنند و ما به عنوان خادمین ملت در مجلس وظیفه داریم مردم را در مشکلات یاری کنیم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این شرایط حساس اقتصادی همه باید احساس مسؤولیت کنیم و کسانی که در زمینه نظارت بر اصناف فعالیت می کنند باید شرایط اصناف را درک کنند و اصناف نیز باید به این درک برسند که شرایط مردم بسیار سخت تر است.

اکبریان بیان کرد: همه می دانند هر چقدر کشور و ملت ما را تحریم کردند باز هم پس از مدتی موفق به عبور از تحریم ها شدیم و باید تلاش کنیم ثباتی را در شرایط تحریم به وجود بیاوریم تا آرام آرام از این دوره نیز بگذریم.

وی با بیان اینکه اگر نفوذی ها خرابکاری نکنند دشمن نمی تواند هیچ کاری انجام دهد، افزود: البته خدای متعال نیز کمک می کند و همین گونه که می دانیم اگر لطف پروردگار نبود امروز به موفقیت دست نمی یافتیم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: زمان آزادی خرمشهر امام خمینی (ره) فرمودند: «خرمشهر را خدا آزاد کرد» به این دلیل که فراموش نکنیم لطف خدا شامل حال ما شده است و دچار غرور نشویم.

اکبریان مطرح کرد: اکنون نیز در حالی موفق شدیم هواپیمای بدون سرنشین و رادار گریز آمریکایی را در آسمان هدف قرار دهیم که این امر با هیچ یک از معادلات نظامی امکان پذیر نبود اما با توکل بر خدا این امر امکان پذیر شد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما