تاریخ انتشارسه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
کد مطلب : ۳۹۳۸۷۷
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: باند سارقان لوازم داخل خودرو در نظرآباد دستگیر شدند و به 15 فقره سرقت اعتراف کردند.
۱
plusresetminus
به گزارش بلاغ،سرهنگ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد  گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو با شیوه ای مشترک در نظرآباد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری مرکزی قرار گرفت و مأموران با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی سارقان در یکی از مناطق شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد ادامه داد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهمان مراجعه و در یک عملیات غافلگیرانه سه نفر از متهمان را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند؛ در بازجویی اولیه، متهمان  منکر هرگونه سرقت  شده اما با ارائه مستندات و مدارک به ناچار لب به اعتراف گشودند و به 15 فقره سرقت داخل خودرو اقرار کردند.

وی با بیان اینکه مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد چهار دستگاه موتورسیکلت مسروقه و مقداری لوازم داخل خودرو کشف شد، اظهار کرد: شهروندان هرگونه موارد مشکوک در رابطه با اقدامات مجرمانه و افراد شرور را از طریق مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما