تاریخ انتشاردوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
کد مطلب : ۳۹۳۶۱۶
بگو‌مگو‌های فرماندار سوادکوه و رئیس شورای شهر زیراب با موضوع شهردار سابق و اعلام نارضایتی از وضعیت راه سوادکوه بعد از سیل در جلسه شورای اداری بیان شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،سعید یزدانی صبح امروز در جمع مدیران ادارات و نهاد‌های سوادکوه با اشاره به اینکه دستور اداری است که 6:30 دقیقه به اداره بیاییم و 13:15 دقیقه برویم و چند مدیر شهرستانی، ساعت 6:30 دقیقه در اداره نیستند و می‌گویند که ساعت 7 بازدید هستند و برای اداره‌ای که پروژه کاری هم ندارد و باید وجدان کاری داشته باشند، گفت: مدیران ادارات و نهاد‌ها گزارش 3 ماهه به ما بدهند و گزارش عملکرد، کارنامه اداره و نهاد است و برخی از مدیران باور کنند که مدیر هستند و در ایام شادی و مناسبتی بنر‌ها را در سر درب نصب کنند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت راه‌های سوادکوه بعد از سیل رضایت‌بخش نیست و در مسیر اصلی در حال کار هستند ولی وضعیت در راه‌های روستایی اصلا خوب نیست و حداقل، ریزش‌ها جمع شود، افزود: مدیران برای زیبا‌سازی سر درب اداره و نهاد خود اقدام کنند.

فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه شورای محل حق تأیید ملک را ندارد و از 8 سال پیش نامه وزارت کشور آمد و من دو بار ابلاغ کردم، خاطر‌نشان کرد: نظارت ماه رمضان اداره صنعت، معدن و تجارت خوب بود ولی تفاوت قیمت‌ها بالاست و در حال حاضر نظارت تعطیل شد و بازار روز شهرداری پل‌سفید و زیراب هم راه‌اندازی شود.

 

 

وی با تقدیر از رؤسای سابق ادارات مخابرات و فرهنگ و ارشاد اسلامی، جعفر محسنی و مهدی یزدانی را به عنوان رؤسای جدید مخابرات و فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی معارفه کرد.

به گزارش فارس، بگو‌مگو‌های فرماندار سوادکوه و رئیس شورای شهر زیراب در جلسه شورای اداری با موضوع شهردار سابق هم در انتهای سخنان فرماندار رخ داد.

 

 

فرماندار سوادکوه با اشاره به بازنشسته شدن محمد‌رضا مهدوی شهردار زیراب و معرفی سید‌علی‌اصغر عمادی به‌عنوان سر‌پرست شهرداری زیراب، گفت: «شهردار زیراب آثار خوبی را از خود بر جای گذاشت» که این جمله فرماندار با پاسخ کنایه‌آمیز «خیلی» رئیس شورای شهر زیراب مواجه شد که فرماندار پاسخ داد: «اگر شهردار ضعیف بود، مصوبات شورا را اجرایی کردند و اگر ایشان ضعیف بود، بیانگر ضعف شورای شهر است» و رئیس شورای شهر زیراب پاسخ داد که شهردار سابق مصوبات ما را اجرا نمی‌کرد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما