تاریخ انتشاردوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
کد مطلب : ۳۹۳۶۱۵
شصت و سومین جلسه شورای شهر امروز اما یک تفاوت مهم با دیگر جلسات داشت و آن حضور مالک، مدیرعامل، سرمربی و جمعی از بازیکنان تیم فوتبال شهر خودرو خراسان مانند مهدی رحمتی در صحن علنی شورای شهر مشهد بود که نشاط ویژه‌ای به این نشست داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،شصت و سومین جلسه شورای شهر امروز اما یک تفاوت مهم با دیگر جلسات داشت و آن حضور مالک، مدیرعامل، سرمربی و جمعی از بازیکنان تیم فوتبال شهر خودرو خراسان مانند مهدی رحمتی در صحن علنی شورای شهر مشهد بود که نشاط ویژه‌ای به این نشست داد. رئیس شورای شهر مشهد درباره این باره گفت: حضور بازیکنان تیم شهر خودرو نشان‌دهنده رویکرد شورا بوده و نکته دوم نقش و تاثیرگذاری این عزیزان در شورآفرینی شهر است.

محمدرضا حیدری افزود: شهر خودرو امروز به جایی رسیده که ورزشگاه امام رضا(ع) برای تشویق آن مملو از جمعیت می‌شود این بزرگ‌ترین موضوع هویتی برای ما است.

سرمربی شهرخودرو هم‌ در ادامه این جلسه با بیان اینکه دلیل موفقیت‌های ما شورای شهر و مدیریت شهری بوده است، گفت: امروز جایگاه ما نقطه عطفی در فضای ورزش است که مرهون زحمات شورا و شهرداری بوده، من در شهرهای زیادی بودم در هیچ شهری این چنین مسؤولان پای کار نبودند.

یحیی گل محمدی افزود: مسؤولان مشهد برای احیای تیمشان دغدغه دارند، بدون حمایت شورا و مدیران شهری، شهر خودرو آسیایی نمی‌شد.

مالک تیم شهر خودرو هم گفت: آسیایی‌شدن تیم شهر خودرو با کمک مدیریت شهری رقم خورد.

فرهاد حمیداوی با بیان اینکه بی‌تردید اگر شورا و مدیریت شهر کمک نمی‌کرد، آسیایی‌شدن این تیم رقم نخورده بود، ادامه داد: حمایت مسؤولان شهری در مشهد را هیچ‌گاه در این سطح در تهران ندیدم، نمونه بارز آن تیم شاهین شهرداری بوشهر است که هیچ‌گونه حمایتی از شهرداری بوشهر ندارد، حسی که شهرداری مشهد در حمایت تیم خود در مشهد ایجاد کرده را هیچ‌وقت در تهران تجربه نکردم.

گفتنی است؛ قبل از شروع جلسه علنی از حضور نمایندکان شهر خودرو تقدیر و هدایایی به آنها تقدیم شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما