تاریخ انتشاريکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۴
کد مطلب : ۳۹۳۳۸۱
شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی برای سرکشی و بازدید به دستور حضرت امام (ره) به مازندران آمده بودند و با تقاضای برادر پاسدار مرحوم کاظم اکبری یکی از فعالان سپاه در مازندران عکسی یادگاری با جمعی از رزمندگان گرفتند.
۱
plusresetminus
تصویر کمتر دیده شده از آیت‌الله بهشتی در مازندران
به گزارش بلاغ،ایام نوروز سال 1360  شهید مظلوم دکتر محمدحسین بهشتی  به  دعوت  دوستان مبارز ایام انقلاب  مازندران  به دیدار  بچه های سپاه مازندران در شهرستان ساری  عزیمت می فرماید.این عکس در جمع تعدادی از  اعضا شورا  فرماندهی سپاه  استان در تاریخ ثبت می شود.
 
 
 نفرات نشسته از راست:
شهید محمدتقی برزگر  که اوائل دهه ٦٠  توسط منافقین کوردل در درگیری جنگل های مازندران به شهادت رسید.
 
زنده یاد حاج کاظم اکبری (کلاه نظامی به سر) که پس از سالها مبارزه و جهاد در اکثر ماموریتهای  داخلی و برون مرزی سپاه  و افتخار بازنشستگی در سال 1392 در حال کشاورزی به دیدار معبود شتافت.
 
ایستاده از راست:
برادر شیرزاد از فعالان قرآنی + برادر علی قایخلو  از فعالان عرصه کشاورزی+ برادر قدرت علیزاده از فعالان عرصه کشاورزی + شهید دکتر  بهشتی+ حجت الاسلام ذاکری فعال فرهنگی
 
امام خمینی (ره) در خصوص شهید بهشتی فرمودند: آنچه من راجع به آقای بهشتی متاثر هستم، شهادت ایشان در مقابل او ناچیز است و آن مظلومیت ایشان در این کشور بود. 
 
مقام معظم رهبری در خصوص شهدای حادثه هفتم تیر فرمودند: کسانی که در حادثه هفتم تیر به شهادت رسیدند و خونشان ریخته شد، نفوس زکیه ای از افراد بشر و انسانهای ممتاز جامعه بودند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما