تاریخ انتشارشنبه ۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
کد مطلب : ۳۹۳۳۲۴
كشف انبارهای شكر احتكار شده در فامنين فرمانده انتظامی شهرستان فامنين از كشف انبارهای شكر احتكار شده در اين شهرستان خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی‌حسن حیدری اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و تحریم دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی، متاسفانه عده‌ای افراد فرصت‌طلب و سودجو از فضای عمومی جامعه در راستای نیل به اهداف پلید سوء استفاده کرده و دست به ارتکاب اعمال مجرمانه می‌زنند.

وی افزود: در شرایط کنونی ارتکاب این گونه اقدامات حرکت در مسیر اهداف دشمن بوده و پلیس بر خود وظیفه می‌داند با اخلالگران اقتصادی با قاطعیت برخورد و نسبت به معرفی آنها به مراجع قانونی اقدام کند.

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین با بیان اینکه در چنین وضعیتی وحدت، همدلی و همکاری همه سازمان‌ها، نهادها و از همه مهمتر مشارکت مردم یک ضرورت است تاکید کرد: مردم، عوامل اخلال در نظام اقتصادی را شناسایی و به مراجع قانونی معرفی کنند.

وی با اشاره به اینکه پلیس به عنوان محور تامین نظم و امنیت در جامعه در راستای برخورد با این گونه افراد مصمم است اظهار کرد: امنیت اقتصادی یکی از مهمترین مولفه‌های امنیت در جامعه است و نقش بسیار مهمی در حفظ و ارتقای امنیت عمومی دارد.

حیدری از اشراف اطلاعاتی و تحقیقات گسترده ماموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی شهرستان در کشف و شناسایی انبارهای شکر احتکار شده خبر داد و بیان کرد: مقدار 8 هزار و 100 کیلوگرم شکر در دو انبار که برای عرضه خارج از شبکه در شهر فامنین دپو شده بود، کشف و مکان مورد نظر با هماهنگی مراجع قضایی پلمب شد.

وی با اشاره به دستگیری دو نفر و معرفی آنها به مراجع قانونی، ارزش کالای کشف شده را 450 میلیون ریال دانست و افزود: تحقیقات تکمیی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین در خاتمه خاطر نشان کرد: اقدامات انتظامی به تنهایی چاره کار نیست و عزم همه سازمان‌ها و نهادها را در حوزه مبارزه با قاچاق کالا می‌طلبد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما