تاریخ انتشارشنبه ۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
کد مطلب : ۳۹۳۳۱۶
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از تعریض محور یاسوج - سپیدار و دهدشت تا پایان تابستان سال جاری خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،غلام‌محمد زارعی در بازدید از مناطق سپیدار، جلیل و بابکان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه عملیات راهسازی و بهسازی و آسفالت مناطق در جریان است.

زارعی ادامه داد: با پی‌گیری‌های صورت گرفته عملیات بهسازی روستاه‌ها مجددا از سر گرفته شده و عملیات اجرای بهسازی و آسفالت امیرآباد بابکان به اتمام رسیده است.

زارعی با اعلام اینکه  عملیات اجرایی روستای باغچه جلیل شروع شده است بیان کرد: معتقدیم که روز به روز شرایط زندگی و خدمات رسانی به مناطق روستایی شدت بیشتری پیدا کند که می تواند خود به خود  مشوق به مهاجرت معکوس، جلوگیری از حاشیه نشینی و ایجاد اشتغال پایدار را در پی داشته باشد.

وی اضافه کرد: در بازدید امروز معلوم شد که  فعالیت در سپیدار بخوبی پیش می‌رود و همچنین  تعریض محور یاسوج، سپیدار جلیل به دهدشت که از محورهای پر تردد است در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم تا آخر تابستان شاهد بهره‌برداری از بخش در دست اجرا باشیم.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص سایر مسایل این حوزه جمع بندی‌هایی صورت گرفت یکی از خواسته‌های به حق مردم سپیدار جلیل و بابکان  تبدیل این مناطق به بخش بود که کارهایی صورت گرفته است مقدمات تبدیل قطعی دهستان به بخش در حال انجام است که  امیدواریم در آینده‌ای نزدیک بخشداری سپیدار را در برنامه داشته باشیم.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما