تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
کد مطلب : ۳۹۲۹۱۲
تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) با اشاره به اینکه مسائل و مشکلات اقتصادی توسعه حرم را متوقف کرده است، گفت: اگر بودجه فراهم شود، تردیدی نیست که این مهم انجام می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب ظهرامروز در اجلاس اعتاب مقدسه ایران اظهار داشت: آستان‌های مقدس حکم زلالی از آب جاری دارد که سرچشمه آن وحی نبوت است و زلال جاری در اختیار عموم مردم برای بهره‌برداری قرار دارد و بایستی به بهترین وجه مورد استقاده قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: وقتی زلال اب جاری این آستان‌ها به هم پیوسته شود، تصور کنید چه عظمتی ایجاد خواهد شد و بستر برای بهره برداری طالبین حق مناسب‌تر می‌شود‌

تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) در پاسخ به خبرنگار فارس در خصوص نتایج ملموس دومین اجلاس اعتاب مقدسه برای مردم گفت:  یکی از خروجی‌های ملموس این نشست برای مردم، انجام کارهایی است که بصورت تفاهم نامه بین عتبه احمد ابن موسی(ع) و سایر اعتاب با موضوع ارائه خدمات اجتماعی، فرهنگی و رفاهی و ... به زائران منعقد شد.

وی با اشاره به اینکه بعضی شهرها مانند شیراز به عنوان قطب پزشکی نیز شناخته شده و  شهرت جهانی دارد، گفت:  درخصوص همکاری هایی در زمینه ارایه خدمات رفاهی به کارکنان اعتاب هم در این اجلاس بحث شد. 

دستغیب در پایان در پاسخ به خبرنگاران در خصوص علت توقف طرح  توسعه حرم احمد ابن موسی(ع)، تصریح کرد: مسائل و مشکلات اقتصادی توسعه حرم را متوقف کرده است. اگر بودجه فراهم شود، تردیدی نیست که این مهم انجام می‌شود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما