تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
کد مطلب : ۳۹۲۸۸۵
معاون وزیر کشور گفت: بودجه شهرداری‌ها 55 هزار میلیارد تومان و این نشان می‌دهد اگر به مدیران شهری و روستایی و اعضای شورا کمک کنیم می‌توان در شهرها رضایتمندی ایجاد کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،مهدی جمالی‌نژاد صبح امروز در آیین افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهید الله‌دادی اظهار داشت: اگر می‌خواهیم امنیت ملی کشور را داشته باشیم در کنار همه قدرت‌های که عنوان می‌شود، نخستین مسائله‌ای که باید روی آن در شهرها و روستاها و بدنه کشورکار کرد، افزایش حس تعلق است.

وی بیان داشت: افزایش حس تعلق یک رفاقت و صمیمتی ایجاد می‌کند که انسجام را به همراه دارد و سرمایه اجتماعی منطقه و کشور را بالا می‌برد و یقینا امنیت ملی ما تثبیت خواهد شد.

جمالی‌نژاد نقش شهرداری‌ها و شوراها را در این مسئله بسیار بالا دانست و افزود: اگر در این خاکریز اول مردم ناراضی باشند و اعتمادشان از شهرداری و شوراها سلب شود، تمام زحمات دولتمردان در استان و کشور بی‌نتیجه خواهد بود.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم اعتمادسازی را در مجموعه‌های محلی که مانوس و همراه با مردم هستند داشته باشیم، کار ما خیلی راحت می‌شود.

معاون وزیر کشور گفت: در دفاع مقدس و دهه شصت خیلی از زیرساخت‌ها را نداشتیم اما اعتماد مردم را داشتیم و الان زیرساخت‌ها را داریم اما این اعتماد در حال کمرنگ شدن است.

جمالی‌نژاد با اشاره به بازدید خود از کارگاه گروه تخصصی شهید رجایی در کرمان گفت: پروژه ها می‌توان رضایتمندی زیادی را ایجاد کند و ما باید تسهیل کار را داشته باشیم تا با زمان بر شدن پروژه نارضایتی را نداشته باشیم.

وی خاطرنسان کرد: شهرداری‌ها می‌توانند در رضایتمندی و نارضیاتی مردم بسیار موثر باشند، بودجه کل عمرانی کشور 66 هزار میلیارد تومان و بودجه شهرداری‌ها 55 هزار میلیارد تومان و این نشان می‌دهد اگر به مدیران شهری و روستایی و اعضای شورا کمک کنیم می‌توان در شهرها رضایتمندی ایجاد کرد.

جمالی‌نژاد بیان داشت: کرمان شورای تخصصی دارد و لذا همه باید همدل شوند و دوران طلایی را رقم بزنند.

 

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما