جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف بیش از 35000 لیتر گازوئیل قاچاق در شرق مازندران

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
کد مطلب : ۳۹۲۸۳۵
جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف 35 هزار و 500 لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان بهشهر خبر داد و گفت: گازوئیل کشف شده تحویل شرکت نفت داده شد و متهمان نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
۰
plusresetminus
کشف بیش از 35000 لیتر گازوئیل قاچاق در شرق مازندران
به گزارش بلاغ، حسن مفخمی شهرستانی طی گفت‌وگویی از کشف 35 هزار و 500 لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان بهشهر خبر داد.

وی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر عرضه سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع توسط دو نفر در شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان بهشهر قرار گرفت.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: در اجرای این مأموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق و ارز پلیس آگاهی بهشهر، با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل نگهداری سوخت توسط متهمان شدند.
 
مفخمی ادامه داد: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران در عملیاتی غافلگیرانه، متهمان را دستگیر و در بازدید از محل نگهداری سوخت قاچاق توسط آنان که داخل یک باغ بوده است، 35 هزار و 500 لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند.
 
وی ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را برابر نظر کارشناسان، بالغ بر 300 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: گازوئیل کشف شده تحویل شرکت نفت شهرستان شد و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
 
جانشین فرمانده انتظامی مازندران در پایان با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا، اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت کشور است، متذکر شد: از تمامی شهروندان استان تقاضا داریم برای حمایت از تولیدات ملی و جلوگیری از هدر رفت انرژی و سرمایه‌های ملی و در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما