تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
کد مطلب : ۳۹۲۷۷۰
کلیپ کوتاهی که مشاهده می کنید تفاوت وطن پرستی دو بازیگر را به خوبی به تصویر می کشد. ماه چهره خلیلی که 20 سال است با تابعیت انگلیسی ساکن اروپاست، برای زایمان عازم تهران می شود.
۰
plusresetminus
تفاوت وطن پرستی دو بازیگر/فیلم
به گزارش بلاغ، سال پیش بود که ماه‌چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه دورهمی مهران مدیری درباره به دنیا آوردن فرزندش در ایران گفت: «خیلی از من سؤال می‌شود که چرا پسرم را در انگلیس به دنیا نیاوردم، همه می‌گویند می‌توانست پسرت تابعیت و پاسپورت انگلیسی داشته باشد ولی من دوست داشتم پسرم در ایران به دنیا بیاید، دوست داشتم پسرم شناسنامه و پاسپورت ایرانی داشته باشد، اینها برایم خیلی مسئله مهمی بود، دلیلش شاید این بود که من 20 سال از ایران دور بودم و حسرت این را داشتم تا در ایران باشم و همیشه خودم را ایرانی می‌دانستم و خودم هم ایران به دنیا آمدم.»

ماه چهره خلیلی که 20 سال است با تابعیت انگلیسی ساکن اروپاست، برای زایمان عازم تهران می شود تا فرزندش تابعه ایران باشد. این در حالیست که رامبد جوان 20 سال است از امکانات ایران برای چهره شدن بهره می برد، اما برای زایمان همسرش راهی کانادا می شود تا فرزندش تابعه این کشور باشد!
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما