تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
کد مطلب : ۳۹۲۷۴۴
رئیس دانشگاه صنعتی امیر کبیربا بیان اینکه ظرفیت لازم برای پذیرش دانشجوی خارجی وجود دارد، گفت: در طول هر سال تحصیلی 250 دانشجوی خارجی در این دانشگاه جذب می شوند که در تلاش هستیم این تعداد افزایش یابد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیر کبیر در گفتگو با خبرنگار  با اشاره به اهمیت جذب دانشجوی خارجی گفت: یکی از برنامه های این دانشگاه که از اهمیت بسیار زیادی در روابط بین الملل برخوردار است مقوله جذب دانشجوی خارجی است که در سال جاری برنامه منسجم و مهمی برای این موضوع طرح ریزی کرده ایم.

وی درباره افزایش دانشجوی خارجی افزود: در طول هر سال تحصیلی 250 دانشجوی خارجی در این دانشگاه جذب می شوند که در تلاش هستیم این تعداد افزایش یابد.

معتمدی اضافه کرد: تبادل دانشجو برای مراکز علمی بسیار اهمیت دارد چراکه می تواند در ارتباطات بین المللی و رشد علمی دانشگاه و همچنین همکاری دو سویه مراکز علمی در اندیشه های مختلف در علوم متنوع تاثیرخوب و زیادی داشته باشد.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر درباره افزایش دانشجوی خارجی در سال جاری تصریح کرد: با توجه به اینکه به اندازه کافی ظرفیت برای حضور دانشجوی خارجی داریم امسال در ماه های مهر و آبان تلاش خواهیم کرد جذب دانشجو افزایش یابد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما