تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
کد مطلب : ۳۹۲۶۸۲
مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان از تعیین تکلیف واحدهای نیمه‌تمام مسکن مهر در این استان خبر داد و گفت: در همین راستا، برخی پرونده‌ها به دادگاه رفته است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حسین دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار در سمنان با تأکید بر اینکه 312 واحد مسکن مهر در گرمسار فاقد متقاضی است، اظهار کرد: این واحدها خود مالک شده است و 72 واحد را شرکت متقاضی درخواست کرده است.

وی تصریح کرد: با همین وجود نیز 240 واحد فاقد متقاضی در شهرستان گرمسار وجود دارد که برای آن هم برنامه داریم و به واحدهای خودمالکی تبدیل می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان با اشاره به اینکه 160 واحد مسکن مهر در شهرستان سمنان فاقد متقاضی است، اضافه کرد: این پروژه حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیگیر هستیم تا تعیین تکلیف شود.

دهقان با تأکید بر اینکه 100 واحد مسکن مهر در قالب پروژه‌های تعاونی وجود دارد، تصریح کرد: پرونده این واحدها حقوقی شده است و در مراجع قضایی جریان دارد و پیگیری آن را در اولویت کارمان قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه 156 واحد مسکن مهر در دامغان وجود دارد، اضافه کرد: 90 واحد آن آماده تحویل است و تعدادی باقی مانده و پیمانکار در آن کار می‌کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان با بیان اینکه 300 واحد مسکونی مهر دیگر نیز فاقد متقاضی است، تصریح کرد: رایزنی می‌کنیم تا این واحدها تعیین تکلیف شود.

دهقان با تأکید بر اینکه 112 واحد هم پروژه بهزیستی دامغان در قالب هشت بلوک است که باید به سرانجام برسد، اضافه کرد: پنج بلوک آن تکمیل شده و سه بلوک آن باقیمانده است و پرونده آنها هم در مراجع قضایی در دست پیگیری است.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما