تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
کد مطلب : ۳۹۲۵۵۲
رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی، فضای امن کنونی کشور را نتیجه ایثارگری و مجاهدات شهدا دانست.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،به نقل از دانشگاه آزاد، جلسه عمومی مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مدیران، مسئولان و کارکنان مرکز حراست، مدیران حراست واحدهای استان تهران، حراست سازمان سما و حراست واحد علوم و تحقیقات در محل سالن همایش 9 دی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

 سید مجید موسوی مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه با گرامیداشت یاد امام(ره) و شهدا گفت: فضای امن کنونی کشور نتیجه ایثارگری و مجاهدات شهداست. مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شجاعانه و حکیمانه می فرمایند که رئیس جمهور آمریکا لیاقت پیام دادن ندارد.

 موسوی خاطرنشان کرد: باید اقدامات خود را از روی تکلیف و نگاه اعتقادی عمیق انجام دهیم، برای انجام صحیح این نقش تکلیفی، نیاز است همکاران اول از خودشان شروع کرده و در راستای ارتقاء سطح روحی، معنوی و بصیرتی خویش تلاش کنند. همچنین ضمن مراقبت های معنوی، حدود شرعی را نیز رعایت کرده و رذایل اخلاقی را از خود دور کنند. در مسیر تحول هدف این است که فضای مناسب برای نیروهای ارزشی ایجاد و اصول اساسی تقویت شود.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه هدف ارتقاء سطح حراست به جهات معنوی، کارآیی، تشکیلاتی و سالم سازی محیط دانشگاه است، تأکید کرد: نیروهای حراست ضمن شرکت در کمیسیون ها و جلسات، نظرات ارزشی، مواضع و راهکارهای خود را اعلام کنند. همچنین مدیران و مسئولان برای هر جلسه طرح داشته، تا بتوانند اثرگذار باشند.

 موسوی ادامه داد: یکی از ارکان جامعه دانشگاه اساتید هستند، چون با گفتار و اعمال خود می توانند مسیر صلاح را به دانشجویان نشان دهند. کارکنان حراست با آموزش باید توانمند شوند، به طوری که در هرکجا قرار می‌گیرند، آنجا را مرکز ثقل و مسئولیت خود بدانند و در اجرای مأموریت ها گام های صحیح بردارند.

وی درباره اطلاع رسانی صحیح اظهار داشت: اطلاع رسانی به موقع بسیار اثرگذار است و باعث پیشگیری می شود. تعاملات با سایر مراجع موجود در حوزه سرزمینی واحد بسیار کارگشا و سازنده است. حراست باید مطالبه گر باشد و وضعیت دانشگاه را به طور مستمر پایش کند تا زمینه تصمیم سازی مناسبی را برای مسئولان دانشگاه فراهم کند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جنجال‌ها و دروغ‌ها؛ کلید فتنه 98
سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
کاش روحانی، روحانی نبود!
يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷