تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
کد مطلب : ۳۹۲۵۳۷
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان با بیان اینکه 75 هزار و 793 نفر در سطح استان تحت‌پوشش صندوق قرارگرفته‌اند، گفت: بیشترین بیمه‌شده به شهرستان لنگرود و کمترین بیمه‌شده به شهرستان تالش تعلق دارد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،هانی عارف امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: سال گذشته برای یک‌هزار و 38 نفر از افراد تحت‌پوشش حکم فوت، ازکارافتادگی و بازنشستگی صادرشده که 535 حکم مربوط به فوت، 153 حکم مربوط به ازکارافتادگی و 226 حکم مربوط به بازنشستگی است.

وی تعداد افراد بیمه‌شده تحت‌پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان را 75 هزار و 793 نفر دانست و تصریح کرد: بیشترین بیمه‌شده در سطح استان به شهرستان لنگرود با پنج‌هزار و 714 نفر و کمترین بیمه‌شده به شهرستان تالش با چهار و 907 نفر تعلق دارد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان تعداد افراد مشمول بیمه در شهرستان آستارا را 9 هزار نفر دانست و گفت: از این تعداد یک‌هزار و 405 نفر تا پایان سال 97 تحت‌پوشش صندوق قرارگرفته‌اند که 440 نفر مربوط به بخش لوندویل و 965 نفر مربوط به بخش مرکزی است.

عارف با بیان اینکه از روستاییان و عشایر استان گیلان انتظار داریم هرچه سریع‌تر نسبت به عضویت در صندوق اقدام کنند، چراکه حادثه خبر نمی‌کند، افزود: رسانه‌ها، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و شوراهای اسلامی روستاها نقش تأثیرگذاری در معرفی بیمه روستایی و عشایری دارند که باید از ظرفیت فوق استفاده کرد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما