تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
کد مطلب : ۳۹۲۴۶۹
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی درباره فیلمی که از یکی از جوانان تقدیر شده در مراسم جوانان موفق منتشر شده است، گفت: آن شخص هنجارشکن نه جزو جوانان نیکوکار بوده و نه جوانان برتر، ما به‌شدت با این موضوعات مخالف هستیم و این حرکات را محکوم می‌کنیم و از مراجع مربوطه خواستار برخورد جدی با این فرد هستیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حبیب‌الله آسوده در گفت‌وگو با خبرنگار  در مشهد، ضمن اظهار تاسف از رفتارهای این فرد گفت:در راستای تعاملی که با اداره کل ورزش و جوانان داشتیم، جلسه مشترکی در مورد فعالیت‌های نیکوکارانه جوانان با مدیرکل این اداره برگزار و بحث و تبادل نظر شد. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان با همکاری سمن‌ها و فعالان این عرصه، برنامه‌ای برای تقدیر از جوانان نیکوکار برگزار کردند و قرار شد در راستای همان تعامل‌ها و جلسات قبلی، در آن برنامه حضور پیدا کنیم.

وی ادامه داد: بر همین اساس کار مشترکی را با ورزش و جوانان انجام دادیم و قرار شد رزومه 8 جوان نیکوکار توسط اداره کل ورزش و جوانان بررسی شود و از مبادی ذی‌ربط استعلام‌های لازم را انجام دهند، به همین اعتبار ما وارد جزئیات نشدیم و تصورمان این بود که ورزش و جوانان به اتفاق آن سمن‌ها تمام بررسی‌های لازم را بر اساس تمام شئونات اخلاقی و اسلامی و کاری انجام داده‌اند.

آسوده بیان کرد: در یکی از روزهای هفته جوان، حدود دو ماه قبل در سالن اداره کل ورزش و جوانان استان، جلسه‌ای برگزار شد و تعدادی از جوانان موفق از نظر اداره ورزش و جوانان غیر از آن 8 نفر جوان برتر و نیکوکار نیز حضور داشتند، به آن‌ها نیز لوح تقدیر اعطا شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی با تاکید بر اینکه ما به اعتبار اینکه یک مرجع رسمی دولتی آن لوح‌ها را امضاء کرده بود، آن‌ها را امضا کردیم، تصریح کرد: آن فردی نیز که اکنون اقدام به انتشار این تصاویر و کلیپ‌ها در فضای مجازی کرده جزو همان مهمانان بوده که لوح دریافت کرده است.

وی افزود: آن شخص نه جزو جوانان نیکوکار بوده و نه جوانان برتر، مدیرکل ورزش و جوانان نیز در پاسخ به اعتراض ما می‌گویند این کار مربوط به‌مجمع جوانان استان بوده، در عین حال پیگیری ما برای این موضوع ادامه دارد چون ما به اعتبار تایید و امضای مدیرکل ورزش و جوانان استان، آن لوح تقدیرها را امضاء کردیم.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما