تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
کد مطلب : ۳۹۲۴۶۶
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی ماه مبارک رمضان سال جاری کمک‌های نقدی مردم نیکوکار در حوزه اطعام نیازمندان 49 درصد رشد داشته است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،به نقل از کمیته امداد امام خمینی(ره) فرزاد فرهادی با بیان این خبر اظهار کرد: مردم نیکوکار استان قزوین در ماه مبارک رمضان سال جاری بیش از پنج میلیارد و 165 میلیون تومان برای اطعام و افطاری نیازمندان به کمیته امداد پرداخت کردند.

وی ادامه داد: میزان مشارکت مردم در ماه مبارک رمضان سال گذشته برای اطعم و افطاری نیازمندان پنج میلیارد و 31 میلیون تومان بوده و بررسی این دو رقم حکایت از رشد 49 درصدی کمک‌های نقدی مردم نیکوکار در حوزه اطعام نیازمندان دارد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: این کمک‌ها در قالب غذای گرم و مواد غذایی خام به سرعت میان نیازمندان توزیع شده که در برخی موارد خیران برای توزیع این اقلام، امدادگران را همراهی کرده‌اند.

فرهادی اظهارکرد: لازم است از همکاری و تعامل دفتر آستان قدس رضوی در استان، هیئت امنای مساجد، مراکز نیکوکاری و همه خیران نیز تقدیر و تشکر کنیم چراکه با همیاری آنها توانسته‌ایم در خدمت به نیازمندان گام‌هایی را برداریم.

وی تصریح کرد: اگر در استان قزوین بیش از دو میلیارد و 100 میلیون تومان فطریه جمع آوری شده، این اقدام نیز حاصل همکاری هیئت امنای مساجد و مراکز نیکوکاری بوده است چراکه کمیته امداد بر واگذاری کارها به مردم تأکید دارد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: مبالغ فطریه جمع‌آوری‌شده در هر روستا توسط معتمدان محلی همان روستا و در مساجد نیز مبالغ فطریه با نظارت هیئت امنای مساجد میان نیازمندان همان محله توزیع شد.

وی در پایان یادآورشد: کار انفاق و نیکوکاری باید توسط مردم و با رعایت جهات شرعی انجام شود از این رو کمیته امداد تلاش می‌کند تا با مشارکت هرچه بیشتر مردم این دستور الهی را در سطح جامعه اجرایی کند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما