رئیس پلیس راه مازندران عنوان کرد

حادثه رانندگی در محور هراز با 8 کشته و مصدوم

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
کد مطلب : ۳۹۲۴۶۲
رئیس پلیس راه مازندران گفت: واژگونی و برخورد یک خودروی سمند با یدک کش در حال حمل خودروی تصادفی منجر به مرگ راننده خودروی سمند و 7 نفر از حاضران در صحنه در محور هراز شد.
۰
plusresetminus
حادثه رانندگی در محور هراز با 8 کشته و مصدوم
به گزارش بلاغ، علیرضا قدمی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محدوده املج محور هراز شهرستان آمل بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی چلاو شهرستان آمل به محل حادثه اعزام شدند .

رئیس پلیس راه مازندران، افزود: در این حادثه یک خودروی سمند در حال تردد در محور هراز به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف و به خودروی یدک کشی که در حال ارائه خدمت به یک خودروی حادثه دیده در این محور بوده است برخورد کرد.

قدمی تصریح کرد: بر اثر این حادثه راننده خودروی سمند در دم جان باخت و 7 نفر از افراد حاضر در صحنه امدادرسانی به شدت مجروح شدند .

این مسئول با بیان این که با حضور عوامل اورژانس هوایی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند ،اظهار کرد: یکی دیگر از مصدومان این حادثه نیز به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت و علت حادثه توسط کارشناسان این پلیس در دست بررسی است .

رئیس پلیس راه مازندران از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن را خواب آلودگی، سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو برشمرد و در خاتمه به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقرارات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضريب ايمني، فرهنگ اجتماعی خود را به نمايش بگذارند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما