تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
کد مطلب : ۳۹۲۴۵۹
رشته والیبال در استان کهگیلویه و بویراحمد علی‌رغم وجود ورزشکاران توانمند از محرومیت‌ها مشکلاتی رنج می‌برد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،نشست مجمع سالانه هیات والیبال استان به منظور بررسی مسائل و مشکلات، اهداف و سیاست‌های این رشته با حضور روسای شهرستانی این رشته برگزار شد.

کمبود امکانات شامل سالن، توپ و تور والبیال، مخالفت خانواده‌ها برای حضور فرزندان در این رشته به بهانه آسیب به درس و تحصیل، شهریه بالای دوره‌های آموزشی و بازآموزی ویژه داوران و مربیان و بازخورد کم این دوره‌های آموزشی از جمله مشکلات مطرح شده توسط روسای شهرستانی والیبال بود.

همچنین مشکلات بانوان ورزشکار، مربی و داور والیبال برای حضور در سالن‌های ورزشی در هنگام برگزاری مسابقات از دیگر مشکلات مطرح شده بود.

اما دبیر هیات والیبال در خصوص مشکلات شهرستان‌ها گفت: برخی شهرستان‌ها حتی توپ و تور نداشتند اما با آغاز به کار هیات جدید این معضلات تا حدودی رفع شده است.

دستان عزیزی عنوان کرد: مشکلات تا حدودی رفع شده و تلاش خواهیم کرد که سایر مشکلات مطرح شده رفع و شور و هیجان به این ورزش پرطرفدار در استان بازگردد.

وی در پایان به عملکرد خوب تیم ملی والیبال ایران در مسابقات ملت‌های جهان 2019 اشاره کرد و گفت: نتایج خوب تیم ملی حاصل برنامه‌ریزی مناسب فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان، عملکرد مطلوب و قابل قبول کادر فنی و سرمربی و انتخاب بازیکنان توانمند است.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عبور روحانی در برجام از خطوط قرمزها
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
اربعین اجتماع بزرگ حق طلبان و مقدمه ظهور
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱
اربعین حلقه‌ای بین بعثت و ظهور
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
اربعین پای پیاده حَرَمت می‌چسبد
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷