مسوول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی لرستان نباید اجازه دهد عواملی از بیرون برای دانشگاه تصمیم‌گیری کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حجت الاسلام و المسلمین مهدی مرادیان در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار کرد: آن چیزی که در جایگاه و تغییرات انسان را دلگرم می‌کند و می‌تواند آرام بحش  باشد حرکت بر مسیر و مدار حق است.

وی افزود: هنگامی که مسوولیتی به شخصی سپرده می‌شود اگر می‌خواهد موفق باشد باید یک سلسله شرایط برای او فراهم شود تا بتواند تکالیف را انجام دهد.

مسوول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به علل انجام ندادن تکالیف مسوولان نسبت به زیر مجموعه خود، تصریح کرد: این موضوع دو دلیل دارد؛ یا خود او سهل انگاری یا عواملی از بیرون مانع پیشبرد اهداف شده است، که مورد دومی را در لرستان واضح و روشن می‌بینیم.

مرادیان تاکید کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی نباید از بیرون برای او تعیین تکلیف شود بلکه باید آزاد باشد، متاسفانه در لرستان اینگونه نیست.

وی با اشاره به اینکه دکتر ساکی در مقابل این قضیه محکم ایستاد، تاکید کرد: انتظار ما این است که رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز این فضاها را ببنند، نکته دیگر اینکه استقلال دانشگاه باید حفظ شود.

مسوول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطر نشان کرد: انتظار دیگر ما این است که انتخاب مدیران و معاونان دانشگاه بر اساس تجربه، تخصص و تدین باشد تا بتواند به ریاست دانشگاه در پیشبرد کارها کمک کند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما