تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۳۹۲۳۷۰
تیم فوتسال زیر 20 سال ایران موفق شد با شکست افغانستان حریف لبنان در مرحله حذفی شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال قهرمانی آسیا از روز جعمه در تبریز سالن پورشریفی در حال برگزاری است.

 در آخرین بازی مرحله گروهی تیم‌های ملی فوتسال زیر ۲۰  ایران و افغانستان به مصاف هم رفتند و این در شرایطی بود که هر دو تیم جواز حضور به مرحله بعد این مسابقات را کسب کرده بودند.

در این بازی تیم ملی زیر ۲۰ سال ایران توانست افعانستان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد و در مرحله یک چهارم حریف لبنان شد. این دیدار همچنین دارای حواشی وهمچنین مهمانان ویژه ای بود.

اهدای گل به بازیکنان ایران

پس از اتمام سرود ملی دو کشور بازیکنان تیم ملی افغانستان در اقدامی قابل تقدیر با اهدای گل به بازیکنان کشورمان آنان را غافلگیر کردند.

گل باران تماشاگران افغانستان 

بازیکنان تیم ملی فوتسال کشورمان پس از اهدای گل بازیکنان حریف در اقدامی تلافی جویانه تعدادی از گل‌ها را به تماشاگران افغانستانی حاضر در سالن اهداء و مابقی را هم بپاس حضور تماشاگران ایرانی در سالن به آنان اهداء کردند.

در طول بازی تماشاگران پرشور تبریزی با شعار یاشاسین ایران و یاشاسین تبریز مشغول تشویق بودند و با زبان ترکی "یالا گل استریخ یالا" (یالا گل میخایم یالا) شور و هیجان خاصی به بازی می‌دادند.

حضور سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان کشورمان و تار قلی زاده عضو AFC و محمدحسن انصاریفرد رئیس سازمان لیگ فوتسال و میشایل پطروس مربی دروازه بانهای تیم ملی بزرگسالان و یعقوب فیلگوش ملی پوش اسبق و استعدادیاب تیم ملی در سالن پورشریفی بودند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما