تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
کد مطلب : ۳۹۲۳۵۰
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کسی که خط امامی است باید وفادار به این آیین باشد نه اینکه اسم خط امام(ره) را بعنوان یک عبارتی تشریفاتی با خود حمل کند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روزیکشنبه در سالگرد شهدای موتلفه اسلامی اظهار داشت: در اطراف اولیای خدا جمعی و گروهی بودند که تا آخر خط باقی می‌ماندند و کم نمی‌آوردند و دچار تجدیدنظر و سستی نمی‌شدند و کنار پیامبر اکرم(ص) ما هم امثال امیرالمومنین بودند.

وی افزود: در دوره ما این خصوصیت به دوران ما می‌رسد که عده ای اطراف امام در قالب‌های هیات های موتلفه در کنار یک رهبر الهی بودند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تکه پرانی‌ها علیه فعالیت شهدای موتلفه مهم نیست گفت: یکی از  نظریه پردازان جریان اصلاحات می‌گویند نسخه متکامل جریان انقلاب در سه عنصر خط امام، اصلاح طلبی و جنبش سبز نهفته است و مصداقش راس فتنه خانه نشین می شود.

وی با تاکید بر اینکه از این بدتر نمی‌شود انقلاب را لجن مال کرد تصریح کرد: نسخه متکامل انقلاب می شود کسانی که وابستگی و تذلل و خضوع و خشوع در برابر شیاطین عالم را تئوریزه می‌کنند و یا در عمل اجرا کردند. این چه نسخه تکامل یافته‌ای است که هیچ شباهتی به نسخه اولیه ندارد؟

صفارهرندی با بیان اینکه امام (ره) فرمودند علم بنی‌صدر زیاد است ولی عقل رجایی زیاد است، اظهار داشت: بعضی‌ها اگر زمانی چیزی بلد بودند حرف‌های سابقشان از یاد می‌رود و چیزهایی پشت هم می‌بافند که محصول نوک زنی آنها در محافل منحرف شرقی یا غربی عالم است. یکـ روز آویزان جبهه شرقی بودند و وقتی شوروی سابق فروپاشید و دیدند جایی برای تمسک ندارند به غرب متمسک شدند. دلیل‌اش این است که خود را در یک منظومه طیب و طاهر تعریف نکردند.

وی با بیان اینکه ولی باید پیوندها بر محور ولی خدا باشد گفت: بعضی برای اینکه از کلمه زیبای انقلاب و دستاوردهای مسلم قیام بزرگ مردم ارتزاق کند خود را همچنان منتسب به اینجا نگه می دارد ولی تحریف می کند. آن خط امام هم که میگوید از باب طایفه میـگوید و گرنه خط امام(ره) در صحیفه امام(ره) مشخص است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: خط امامی کسی است که هنوز هم از خط امام(ره) تبعیت میکند و خط امام(ره) خط سازش ناپذیری همیشگی مقابل مستبدان عالم و در راسش آمریکاست. خط امام (ره) خط نپذیرفتن مشروعیت جریانات منحط و اجازه ندادن به آنهاست. نامه ای که به وزیر کشور وقت می نویسند و می فرمایند این جماعت حق ندارند در مصادر مختلف اجرایی و مجلس و دولت شرکت کنند. کسی که خط امامی است باید وفادار به این آیین باشد نه اینکه اسم خط امام(ره) را بعنوان یک عبارتی تشریفاتی باخود حمل کند اما درست خلاف مکتب امام (ره) عمل کند.

وی ادامه داد: جنبش سبز یعنی تجمع همه اراذل اوباشی از جنس بهایی، ضد انقلاب، سلطنت طلب و توده‌ای که کنار هم جمع شدند و جنبش سبز را تشکیل دادند. در خارج از کشور آن هایی که آیینشان فحشاست مچ بندهای سبز به خود و گردن سگ هایشان آویختند و این جنبش، سبز بود. آیا این نسخه تکامل یافته انقلابی است که امام در سال ۴۲ پرچمش را بلند کرد؟ 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن اشاره به دیدار رهبر انقلاب گفت:  سال ها قبل در یکی از دیدارهای مجمع تشخیص با رهبری که آقای هاشمی هم زنده بود و جزئیات جلسه هم پخش نشد، مقام معظم رهبری با بزرگی که علم عادی سازی رابطه با آمریکا را سر دست گرفته بود احتجاج کردند. او گفت الان وقتش است که به سمت  آمریکا برویم. رهبری فرمودند این حرف ها چیست؟  آن فرد گفت ما نامه ای به امام (ره) نوشتیم و پیشنهادهایی کردیم که امام(ره) با اکثرشان موافقت کردند. رهبری فرمودند با این یکی یعنی رابطه با آمریکا که مخالفت کردند. آن فرد هم البته ساکت شد و چیزی نگفت.

صفارهرندی تاکید کرد: نمی شود بگوییم ما شاگرد امامیم و عکس یادگاری با ایشان گرفتیم ولی در بزنگاه های موضع‌گیری از نگاه امام (ره) خلاف امام عمل کنیم و موضع بگیریم.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما