تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
کد مطلب : ۳۹۲۲۹۲
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: هفته قوه قضاییه فرصتی مناسب برای آگاهی مردم از اقدامات قضایی است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، یوسف خدادادی در جمع خبرنگاران با تشریح برنامه‌های هفته قوه قضائیه در استان اردبیل اظهار کرد: هفته قوه قضائیه ظرفیت بسیار مناسبی برای ارائه آگاهی مردم از اقدامات تشکیلات قضایی استان اردبیل است.

وی آگاهی‌دهی حقوقی به مردم و ارایه مشاوره‌های حقوقی مضاعف از سوی مسؤولان قضایی را از برنامه‌های تأثیرگذار دادگستری در طول ایام هفته قوه قضائیه ذکر نمود و افزود: رسانه ها، مطبوعات و صداوسیما اطلاع رسانی کافی و مناسبی به منظور افزایش اطلاعات حقوقی مردم که بدون شک در کاهش تشکیل پروند‌های قضایی تأثیرگذار است، داشته باشند.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه دادگستری استان اردبیل بیان داشت: ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی با حضور در مزار شهداء، عیادت از جانبازان والامقام جنگ تحمیلی در آسایشگاه شهید پاریاب اردبیل، ملاقات با خانواده‌های معظم شهداء، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل، حضور مسؤولان قضایی استان در مساجد و استماع مسایل و مشکلات آنان از برنامه‌های دادگستری استان اردبیل در این هفته است.

خدادادی بازدید مسؤولان قضایی و قضات دادگستری از زندان، برگزاری نشست خبری رئیس کل دادگستری استان، تشکیل میز خدمت دادگستری در محل نمازجمعه در تمامی حوزه‌های قضایی و برگزاری ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری استان و مسؤولان قضایی استان اردبیل را از دیگر برنامه‌های دادگستری استان عنوان نمود.

وی هم چنین از برگزاری همایش بزرگداشت شهدای هفتم تیر در سالن ولایت اردبیل خبر داد و گفت: سخنرانی رئیس کل دادگستری استان و روسای حوزه‌های قضایی تابعه قبل از خطبه‌های نمازجمعه، برگزاری جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، همایش شورای حل اختلاف، شورای پیشگیری از وقوع جرم نیز از جمله جلسات و برنامه‌هایی است که در طول این هفته برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما