تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
کد مطلب : ۳۹۲۲۶۰
کارشناس مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویر احمد از بخشودگی ۲۰ ساعته برق به کشاورزان در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،سیداحسان بزرگواری امروز در گفت‌وگو باخبرنگار در گچساران  از بخشودگی ۲۰ ساعته برق به کشاورزان در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

کارشناس مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویر احمد با تشریح این خبر گفت:  چنانچه مشترکین کشاورزی این استان چهار ساعت در مصرف برق خود در زمان پیک بار صرفه جویی کنند از  ۲۰ ساعت برق رایگان بهره مند خواهند شد.

 وی با اشاره به  تفاهم‌نامه‌ای که مابین مشترکان تعرفه کشاورزی دیماندی و شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد منعقد می‌شود، ابراز کرد:  اگر دارندگان این تعرفه‌ها در زمان ساعات پیک بار مصرفی یعنی ساعات ۱۲ تا ۱۶ عصر، مصرف برق خود را مدیریت کنند در ۲۰ ساعت دیگر از شبانه روز، برق مصرفی آنان رایگان خواهد بود.
بزرگواری با بیان اینکه این قرار داد از 15 خرداد الی 15 شهریورماه است، تصریح کرد: تاکنون قریب بر  یکهزار کشاورز استان برای اجرای این تفاهم‌نامه با شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویر احمد تفاهم‌نامه منعقد کرده‌اند.
 کارشناس واحد مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در تابستان سال گذشته  تعداد یک هزار و 800 کشاورز این استان  برای صرفه‌جویی و مدیریت مصرف برق در  در ساعات پیک بار با این شرکت  همکاری داشته‌اند.
بزرگواری ادامه داد: سال گذشته برای کشاورزانی که با شرکت توزیع نیروی برق استان به منظور صرفه‌جویی مصرف برق در ساعت اوج مصرف  قرار داد منعقد کرده بودند پاداشی  در نظر گرفته شد.

 این مسوول عنوان کرد:  مبلغ پاداش برای کشاورزانی که سال گذشته دارای بخشودگی در مصرف برق شدند را ۱۹۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان  بوده است.

 وی خاطرنشان کرد: واحد مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی انعقاد تفاهم‌نامه با سایر کشاورزان این استان را در این  زمینه دارد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما