تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
کد مطلب : ۳۹۲۲۳۴
نماینده شادگان در مجلس گفت: با وجود گذشت حدود سه ماه از سیلاب‌های خوزستان‌ هنوز شاهد قطعی آب و برق در بعضی از روستاهای شادگان در گرمای ۵۰درجه‌ هستیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  با اشاره به آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده حوزه انتخابیه خود گفت: مردم مناطق سیل‌زده شادگان وضعیت بسیار سختی دارند و در خانه‌های نمور و ترک‌ خورده خود بعد از سیل زندگی می‌کنند و دولت در این وضعیت مردم را به حال خود رها کرده است و مردم خود، امورات‌شان را در بحث خسارات ناشی از سیل به پیش می‌برند.

وی افزود: با گذشت حدود سه ماه از سیلاب‌ها هنوز آب و برق تعدادی از روستاهای سیل‌زده شادگان قطع است و مردم در گرمای ۵۰ درجه‌ای تابستان با مشکل برقی آب و برق هم مواجه‌اند.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در روزهای ابتدایی وقوع سیل شاهد گسترده مسئولین و قول‌های آنها بودیم اما امروز نه خبری از حضور آنها و نه خبری از عملیاتی شدن قول‌های آنها در مناطق سیل‌زده است.

ناصری‌نژاد خاطرنشان کرد: با وجود خسارات به بخش کشاورزی، دامداری و منازل مردم هنوز هیچ اعتباری برای جبران این خسارات به مردم پرداخت نشده و گامی در این زمینه برداشته نشده است و مردم خود کارهای‌شان را به پیش می‌برند.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: جالب‌تر اینکه سیل‌بندهایی که مردم خود برای جلوگیری از خسارات بیشتر ایجاد کرده بودند امروز در جاده‌ها و خیابان‌ها تکه‌های این سیل‌بندها مشاهده می‌شود و حتی هیچ اقدامی برای پاکسازی معابر از این اجسام نیز از سوی دستگا‌‌ه‌های متولی امر انجام نشده است.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما