مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از تخصیص 87.5 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل بخشی از پروژه‌های نیمه‌تمام شرکت عمران شهر جدید عالیشهر خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،علی مقاتلی صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری در بوشهر اظهار داشت:با توجه به نیازهای اساسی شهر و مشکلات موجود و همچنین با تلاش‌های همکاران در واحد اعتبارات شرکت، در پی برگزاری جلسات کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌های بوشهر و عسلویه مبلغ 80 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه‌های شهر جدید عالیشهر و هفت میلیارد و 500 میلیون ریال نیز برای شهر جدید سیراف  اعتبار تخصیص یافته است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر افزود:اختصاص اعتبارات فوق در کنار تأمین اعتبار از محل منابع این شرکت در روند اجرای پروژه‌ها و اتمام آنها تاثیر به‌سزایی دارد و تمام تلاش خود را جهت جذب بیشترین اعتبار و تأمین منابع مورد نیاز انجام داده‌ایم تا بتوانیم پروژه‌های در دست ساخت را هر چه سریع‌تر به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

وی بر تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در دست اجرای شرکت تاکید کرد و یادآور شد: با توجه به اجرای پروژه‌های تأثیرگذار در بخش‌های مختلف در سال‌های اخیر، در سال جاری نیز تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در اولویت برنامه‌های شرکت عمران قرار دارد.

مقاتلی بیان کرد:تکمیل چهار مدرسه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مرکز جامع بهداشتی و درمانی در شهر جدید عالیشهر و زمین چمن مصنوعی ورزشگاه سیراف (استادیوم ورزشی شهر جدید سیراف ) از جمله پروژه‌های در ساخت توسط شرکت عمران عالیشهر است که تمام سعی ما بر این است تا با اتمام پروژه‌ها شاهد رضایت‌مندی بیشتر شهروندان باشیم.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما