تاریخ انتشارشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
کد مطلب : ۳۹۲۱۲۷
شهردار سنندج گفت: بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های عمران شهری به دلیل وجود معارض متوقف شده که رفع معارض این طرح‌ها نیازمند تعامل دوسویه شهرداری با تمامی دستگاه‌های اجرایی است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حشمت‌اله صیدی صبح امروز در دیدار با فرمانده  قرارگاه عملیاتی  لشکر 28 پیاده کردستان اظهار داشت: شهرداری بعنوان یک نهاد مردمی نیازمند تعامل و همکاری با مردم و تمامی دستگاه‌های اجرایی است. 

وی بیان کرد: شهرداری در سایه تعامل با دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی می‌تواند خدمات مطلوب‌تری به شهر و شهروندان ارائه کند. 

وی گفت: بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های عمران شهری  در برخی مواقع به دلیل معارض متوقف شده که رفع معارض این طرح‌ها نیازمند تعامل دوسویه شهرداری با تمامی دستگاه‌های اجرایی است. 

صیدی افزود: شهرداری سنندج آمادگی لازم برای تعامل و همکاری با تمامی دستگاه‌ها و نهادها از جمله ارتش را دارد و امیدواریم با همدلی و تعامل سازنده بتوانیم مشکلات هر دو نهاد در راستای خدمات رسانی شایسته‌تر به شهروندان را فراهم نماییم. 

وی افزود: سال گذشته این شهرداری بسیاری از مشکلات  تعاونی‌های مسکن را رفع کرد و آمادگی لازم برای رفع مشکل تعاونی مسکن ارتش نیز وجود دارد. 

فرمانده  قرارگاه عملیاتی لشکر28 پیاده  کردستان هم در این دیدار عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی در کمال صداقت می توانند بسیاری از مشکلات و برنامه‌های خود را با یکدیگر حل‌وفصل کنند.


امیر سعید اثنی‌عشری افزود: کارکنان ارتش هم بعنوان شهروند توقع دارند که  از خدمات شهرداری بهره‌مند شوند. 

وی گفت: با تعامل و برگزاری جلسات مختلف می‌توان مشکلات بین اداری را رفع و قطعا مردم از هماهنگی  و همکاری دستگاه‌ها بهره خواهند گرفت.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما