تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
کد مطلب : ۳۹۱۸۰۶
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین طرح تابستانی «نشاط معنوی» را با هدف برنامه‌ریزی برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان ها ابلاغ کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،به نقل از روابط عمومی ادراه کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین، حجت‌الاسلام سیدمصطفی مجیدی اظهار کرد: باتوجه به فرا رسیدن ایام تابستان، برنامه‌های ویژه‌ای از جمله طرح نشاط معنوی در این ایام توسط اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه اجرای طرح نشاط معنوی ویژه اوقات فراغت دانش‌آموزان و خردسالان در ۲۰ بقعه شاخص استان قزوین برپا می شود، افزود: این طرح در ۱۴ امامزاده شهرستان آبیک و قزوین، ۲ امامزاده شهرستان تاکستان و بویین‌زهرا و ۲ امامزاده شهرستان البرز اجرا می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین ضمن تبیین مهم‌ترین اهداف برگزاری طرح نشاط معنوی ادامه داد: مهم‌ترین هدف از برگزاری این طرح، غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در سطح امامزادگان و آشنایی بیش از پیش آن‌ها با این امامزادگان است.

وی در پایان یادآور شد: در این طرح از ظرفیت‌های مبلغانی که از استان قم اعزام می‌شوند در قالب خیمه‌های معرفت استفاده می‌کنیم تا خدمات لازم از جمله مشاوره خانواده و کودک ارائه شود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما