تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
کد مطلب : ۳۹۱۷۹۱
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: کهگیلویه و بویراحمد با وجود آنکه دومین استان به لحاظ سرانه فضای آموزشی در کشور است همچنان ۲ هزار و ۶۰۰ کلاس درس غیراستاندارد دارد که نیازمند مقاوم سازی هستند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،هادی زارع‌پور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پنج سال گذشته ۱۳۴ فضای آموزشی توسط خیرین مدرسه ساز در سطح استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش استان شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که ۱۲۰ مدرسه استیجاری در سطح استان وجود دارد افزود: در حال حاضر پنج هزار و ۲۶۰ کلاس درس در استان نیز فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ مدرسه پیش ساخته در سطح استان نیاز است، گفت: ظرف پنج سال گذشته ۱۶۵ مدرسه پیش ساخته در روستاها و مناطق عشایری تحویل آموزش و پرورش این استان شده است.

این مسؤول کهگیلویه و بویراحمد با وجود آنکه دومین استان به لحاظ سرانه آموزشی در کشور است همچنان ۲ هزار و ۶۰۰ کلاس درس غیراستاندارد دارد که نیازمند مقاوم سازی هستند که برای مقاوم سازی هر کلاس درس حدود ۲ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی با بیان این‌که در حال حاضر ۶۴ مدرسه در قالب ۲۹۴ کلاس درس با مشارکت خیرین در سطح استان در دست ساخت است خاطرنشان کرد:  این تعداد فضای آموزشی خیرساز و با اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریالی در قالب ۳۰۰ کلاس درس ساخته شده است.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳