'1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> فرمانداران 4 فرمانداری خراسان رضوی به زودی معرفی می شوند | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۳۹۱۷۶۴
معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان رضوی گفت: به زودی با معرفی 4 فرماندار جدید، پرونده فرمانداری های خراسان رضوی بسته می شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حسن جعفری در گفتگو با خبرنگار در کاشمر اظهار کرد: از مجموع 9 فرمانداری که در سطح استان با سرپرستی اداره می شدند، تا کنون برای 5 فرماندار از سوی وزیر کشور حکم صادر شده و مراسم معارفه آن نیز برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر چهار شهر در خراسان رضوی از جمله مشهد بدون فرماندار است، ابراز کرد: گزینه‌های پیشنهادی از سوی استان برای این فرمانداری‌ها معرفی شده که به‌زودی با صدور حکم برای این افراد، پرونده فرمانداری‌های بدون فرماندار در خراسان رضوی بسته می‌شود.

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استاندار خراسان رضوی با رد اینکه برای تصدی پست فرمانداری مشهد سه گزینه اعلام نشده است، یادآور شد: با توجه به اینکه فرد معرفی شده برای پست فرمانداری مشهد روند تعیین صلاحیت را طی می کند از اعلام نام فرد معذورم.

وی با تأکید بر اینکه تا زمانی که حکم فرماندار از سوی وزیر کشور امضا نشود، نمی توانیم اسم فرد را اعلام کنیم، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در این مدت رسانه ها و مردم صبر کردند این چند روز را هم صبر کنند.

جعفری بیان کرد: با صحبتی که با وزارت کشور داشتم اعلام شد که به زودی حکم 4 فرماندار خراسان رضوی نیز امضا می شود.

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استاندار خراسان رضوی همچنین در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش استعفای 17 داوطلب حضور در عرصه رقابت های انتخاباتی پایان امسال خاطر نشان کرد: داوطلبین شرکت در انتخابات باید 6 ماه آینده و در زمان ثبت نام تأییدیه استعفا در مهلت قانونی را ارائه دهند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما