کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدال برنز سپک تاکرای ایران با ترکیب 100درصد کرمانشاهی

23 خرداد 1398 ساعت 9:45

تیم سپک تاکرا کرمانشاه که به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در مسابقات قهرمانی اسیا در چین حاضر است به مقام سوم در بخش«رگو» دست یافت.


به گزارش بلاغ، در رقابت‌های سپک‌تاکرا قهرمانی آسیا، مهرداد جعفری، پدرام خداداده و سینا رضایی با مربیگری رضا رستمی در مقابل حریفان خود درخشیدند.

 در این دوره از مسابقات که از 19 خردادماه در 2 بخش رگو و دبل آغاز شد، تیم کرمانشاه در بخش رگو چهار دیدار با حریفان خود برگزار کرد و در پایان در جایگاه سوم این مسابقات ایستاد.

تیم کرمانشاه که دیدار اولش برابر فیلیپین را با نتیجه 2 بر یک واگذار کرده بود، در دیدار دوم با نتیجه 2 بر صفر مقابل تایوان به پیروزی رسید.

دیدار سوم  تیم کرمانشاه برابر مالزی مدافع عنوان قهرمانی مسابقات سپک‌تاکرای آسیا بود که هرچند بازیکنان کرمانشاهی در این دیدار بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند، اما در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به نفع مالزی پایان یافت.

بازی چهارم نماینده ایران در مسابقات قهرمانی سپک‌تاکرا آسیا برابر تیم بنگلادش بود که برد 2 بر صفر در این دیدار، مدال برنز را برای بازیکنان کرمانشاهی به ارمغان آورد.

تیم کرمانشاه امروز (23 خردادماه) در بخش دبل مسابقات سپک تاکرای قهرمانی آسیا به مصاف حریفان می‌رود.

این در حالی است که گفته می‌شود نماینده کرمانشاه یکی از بازیکنان خود را به علت عدم مجوز خروج با نام محمد صفایی در اختیار نداشته است.

تیم اعزامی از کرمانشاه شامل سه ورزشکار با نام‌های سینا رضایی، مهرداد جعفری، پدرام خداداد و پنج نفر به عنوان مسئؤول رضا رستمی به عنوان سرمربی، فرهمند سال‌افزون به عنوان سرپرست، جلال عزیزی به عنوان نماینده وزارت ورزش، علی فولادی به عنوان مدیر فنی تیم‌های ملی، سهراب آزاد به‌عنوان هیأت ژوری این تیم را همراهی می‌کنند.


کد مطلب: 391761

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/391761/مدال-برنز-سپک-تاکرای-ایران-ترکیب-100درصد-کرمانشاهی

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com