تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
کد مطلب : ۳۹۱۶۷۵
رئیس هیأت تکواندو استان کرمانشاه گفت: فدراسیون تکواندو از پنج مربی ورزشکار استان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور اردن دعوت کرده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،مهدی همتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار در کرمانشاه، اظهار داشت: براساس مکاتبات انجام شده از طرف فدراسیون تکواندو، وحید ناصری به عنوان مربی آقایان در رده سنی نوجوانان، لیلا خزایی به عنوان مربی بانوان در رده سنی نوجوانان، جواد خواری به عنوان مربی نونهالان در بخش آقایان، محمدیاری ورزشکار رده سنی نونهالان و مهدی بهرامی‌آذر به عنوان ورزشکار در بخش پاراتکواندو همراهان تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور اردن خواهند بود.

رئیس هیأت تکواندو استان کرمانشاه یادآور شد: با ارزیابی سابقه ورزشکاران استان کرمانشاه در ادوار مختلف مسابقات آسیایی و جهانی متوجه شدیم که این تعداد نماینده از استان کرمانشاه در قالب تیم ملی یک رکورد برای استان محسوب می‌شود و امیدواریم شاهد تداوم این درخشش در ادوار آتی باشیم.

وی با اشاره به درخشش مربیان و ورزشکاران استان کرمانشاه در سال‌های اخیر در رده نونهالان و نوجوانان و همچنین بخش پاراتکواندو، افزود: مسؤولان فدراسیون از سرمایه‌گذاری هیأت استان کرمانشاه در این بخش تقدیر و تشکر کرده‌اند.

همتی با اشاره به حضور مستمر هیأت استان در مسابقات لیگ برتر تکواندو در رده‌های پایه، گفت: با برنامه‌ریزی منسجم و با حمایت مربیان توانا و زحمتکش هیأت، بدون حمایت اسپانسر خاصی، با هدف پشتوانه‌سازی برای قهرمانان ورزشی خود در سال‌های اخیر در بخش رده‌های پایه لیگ برتر تکواندو شرکت کرده‌ایم و همین حضور مستمر و موفق زمینه حضور ورزشکاران استان در قالب تیم ملی را فراهم کرده است.

وی در پایان، خاطرنشان کرد: امیدواریم با جذب حامی مالی مطمئن، زمینه گسترش این فعالیت‌های فراهم کرده و دستیابی به اهداف خود را تسهیل و تسریع بخشیم.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما