تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
کد مطلب : ۳۹۱۶۴۸
رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه امروز آمریکا به دنبال جنگ با اراده‌هاست، گفت: باید در مقابل این اقدام جامعه را توجیه کرده و اجازه پیشروی دشمن را ندهیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، جمال عرف ظهر امروز در نشست معتمدین، نخبگان و برگزیدگان کشور  اظهار کرد: نباید این واقعیت مسلم فراموش شود که برجام یک تعامل ملی بود و مقام معظم رهبری و مجلس آن را با شروطی پذیرفته بودند و دولت آن را انجام داد.
رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه با اقدام متفاوت امروز طرف مذاکره همه باید همراه هم باشند، تصریح کرد: همه کشور باید در مقابل این اقدام غیرقانونی ایستادگی کنند.
وی با بیان اینکه امروز ترامپ به دنبال فشار حداکثری به ایران است، گفت: این راهبرد با  ترکیب قدرت سخت و نرم به دنبال شکستن اراده و ایستادگی ملت ایران است.
عرف با بیان اینکه امروز آمریکا به دنبال جنگ اراده‌هاست، گفت: باید در مقابل این اقدام جامعه را توجیه کرده و اجازه پیشروی دشمن را ندهیم.
رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه با آگاهی و همراهی با عزت از این مسیر عبور خواهیم کرد همچنان که در ۴۰ سال گذشته چنین بوده است، اضافه کرد: باید از ظرفیت‌های کشور در این حوزه استفاده کنیم.
وی با اشاره به اینکه احزاب باید خودشان فعالیت کرده و رشد کنند، گفت: باید تقویت اتحاد و همبستگی ملی نیز مورد توجه قرار گیرد.
رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه تقویت همبستگی و اتحاد ملی از دیگر تاکیدات وزارت کشور است، افزود: استراتژی و دکترین بزرگان گذشته که مبنای آن احترام متقابل بوده است، کشور را سرپا نگه داشته است.

عرف با بیان اینکه اگر چه ضروری است در انتصابات به جوانان و بانوان توجه شود، ملاک اول توانایی و کارآمدی افراد مهم است و در شرایط مساوی و نزدیک از جوانان و بانوان استفاده می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه وزارت کشور به دنبال ایجاد بستر برای فعالیت احزاب است، گفت: البته باید خود احزاب نیز زمینه رشد را فراهم کنند اگر چه حمایت‌های لازم نیز در این زمینه انجام می‌شود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما