تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۳۹۱۵۹۹
رئیس ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری از برگزاری نخستین جلسه شورای اقامه نماز منطقه سه کشور با حضور مدیران استان‌های اصفهان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، یزد و چهارمحال و بختیاری خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام محمد کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  در شهرکرد از برگزاری نخستین جلسه شورای اقامه نماز منطقه سه کشور با حضور مدیران استان‌های اصفهان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، یزد و چهارمحال و بختیاری خبر داد.

رئیس ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری گفت: استان‌های کشور به پنج منطقه 6 استانی تقسیم شده‌اند که هر منطقه نیز دارای یک مدیر است که جلسات و موضوعات مرتبط به نماز در این منطقه  را بررسی می‌کند و این جلسات به‌صورت فصلی برگزار می‌شوند.

وی افزود: در جلسه روز پنج‌شنبه 6 عنوان و موضوع در ارتباط با تحقق پیام مقام معظم رهبری در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز در دو حوزه نماز و دانش‌آموز بررسی می‌شود.

کریمی ادامه داد: فعالیت‌های ستاد اقامه نماز در حوزه دانش‌آموزی، بررسی اقدامات ابتکاری اجرا شده در سایر استان‌ها، بررسی قابلیت اجرای آن در استان به‌صورت بومی و در نهایت اقدامی مشترک در استان‌های منطقه از عناوینی است که در این اجلاس منطقه‌ای به طور ویژه بررسی خواهد شد.

رئیس ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری در نهایت با اشاره به برنامه‌ریزی در این اجلاس در خصوص اقدامات لازم برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط ستادهای اقامه نماز خاطرنشان کرد: این جلسه پنج‌شنبه 23 خرداد در یک روز کامل کاری از ساعت هشت صبح در محل ستاداقامه نماز استان برگزار می‌شود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما