تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۳۹۱۵۶۳
رئيس انجمن قطعه‌سازان استان اصفهان گفت: استان اصفهان بيشترين مورد داخلی‌سازی قطعات خودروی كشور را بر عهده دارد و قطعه‌سازان استان اصفهان تلاش می‌كنند با استفاده از فرصت‌های موجود، ظرفيت بومی‌سازی قطعات خودرو در كشور را ارتقا دهند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، ابراهیم احمدی در افتتاحیه نمایشگاه قطعات خودروی اصفهان با اشاره به شرایط فعلی اقتصادی کشور اظهار کرد: شرایط کشور و شرایط بنگاه‌های تولیدی، شرایط سختی است و زنجیره قطعه‌سازی و خودرو علاوه بر تحریم‌ها، با موانع داخلی نیز مواجه است.

رئیس انجمن قطعه‌سازان استان اصفهان ادامه داد: تحریم‌های داخلی و به واقع نگاه نادرست به صنعت خودرو و عدم وجود آزادی عمل در این صنعت همانند صنایع دیگر باعث شده تا مشکلات این صنعت از سایر صنایع بیشتر باشد.

وی یادآور شد: در سال 97 بسیاری از صنایع از جمله مس، فولاد و آلومینیوم توانستند افزایش قیمت بگیرند اما خودروسازان نتوانستند به مانند آن‌ها رشد قیمتی تجربه کنند.

احمدی اذعان کرد: خودرو کالای نهایی است و همین حساسیت برای افزایش نرخ آن را افزایش می‌دهد.

به گفته رئیس انجمن قطعه‌سازان استان اصفهان، در سال 97 قطعه‌سازان و خودروسازان تحت فشار شدیدی بودند و وی در این رابطه خاطرنشان کرد: تلاش بر این است که این چالش‌ها به فرصت تبدیل شوند و بومی‌سازی بسیاری از قطعات در دستور کار قرار گیرد.

احمدی یادآور شد: استان اصفهان بیشترین مورد داخلی‌سازی قطعات خودروی کشور را بر عهده دارد و قطعه‌سازان استان اصفهان تلاش می‌کنند با استفاده از فرصت‌های موجود، ظرفیت بومی‌سازی قطعات خودرو در کشور را ارتقا دهند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳