تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
کد مطلب : ۳۹۱۵۳۵
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: در پی اثبات اتهام عرضه آرد خارج از شبکه از سوی یک خبازی در مازندران، تعزیرات حکومتی با محکومیت جریمه 300 میلیون ریالی برای این واحد متخلف، متصدی سود جو را نقره داغ کرد.
۰
plusresetminus
محکومیت 300 میلیونی یک نانوایی در مازندران
به گزارش بلاغ، یدالله ملکی از تعزیر یک خبازی متخلف در مازندران خبر داد.
 
وی افزود: پرونده تخلف یک واحد خبازی به اتهام عرضه خارج از شبکه آرد دولتی با گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در شعبه هشتم بدوی اداره کل تعزیرات حکومتی استان مورد رسیدگی قرار گرفت.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندرانوی خاطرنشان کرد: قاضی این پرونده با عنایت به بررسی انجام شده؛  تخلف برای شعبه محرز و متخلف را به مبلغ 300 میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم کرد.
 
به گفته ملکی، این رای در شعبه تجدید نظر قطعی ولازم اجراء شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از تعزیر متخلفین در استان خبرداد و گفت :در دو ماه ابتدائی سال جاری تعداد 3 هزار و 694 فقره وارده که از این تعداد 3 هزار و 570 فقره مختومه و متخلفین به مبلغ 60 میلیارد و 52 میلیون و 438 هزار و 609 ریال جزای نقدی محکوم شدند.

وی افزود: صنوفی که در این ایام بیشترین تخلف را داشته اند ، خبازان 421 فقره ، میوه وتره بار 293 فقره ، خواربار278 فقره ، پوشاک 265فقره بوده است.

ملکی بیان کرد: بیشترین تخلف صنوف را در این دو ماه گرانفروشی با یک هزار و 411 فقره ، عدم درج قیمت با یک هزارو 243 فقره عدم ارائه فاکتور خرید با 347 فقره و عدم صدور فاکتور با 256 فقره عنوان کرد.
 
انتهای پیام/
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما