تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
کد مطلب : ۳۹۱۱۰۸
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران اعلام کرد

سرمایه‌گذاری 6500 میلیاردی برای ساخت 123 پروژه گردشگری

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از وجود 123 پروژه سرمایه‌گذاری گردشگری در حال ساخت با حجم سرمایه گذاری بیش از 6 هزار و 500 میلیارد تومان در استان خبر داد.
۰
plusresetminus
سرمایه‌گذاری 6500 میلیاردی برای ساخت 123 پروژه گردشگری
به گزارش بلاغ، سیف‌الله فرزانه طی گفت‌وگویی از معرفی 29 فرصت سرمایه‌گذاری گردشگری، در همایش فرصت‌های سرمایه گذاری و تجاری در استان، خبرداد.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با اشاره به 3 رویداد مهم اقتصادی که به زودی در استان برگزار می‌شود، بیان کرد: مازندران در کنار طبیعت خارق العاده، دارای جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی متنوعی است و آن را به مکانی توریستی و پیشتاز در جاذبه‌های گردشگری کشور تبدیل کرده است.

این مسئول اضافه کرد: برای معرفی توانمندی‌های این استان نیاز به یک رویداد بزرگ بود که با نگاه مثبت صورت خواهد پذیرفت.

فرزانه با اشاره به وجود 123 پروژه سرمایه‌گذاری گردشگری در حال ساخت با حجم سرمایه گذاری بیش از 6 هزار و 500 میلیارد تومان در استان، گفت: در پنل تخصصی این همایش، چهار فرصت سرمایه‌گذاری، سایت "کندلک" ساری (بام ساری)، هتل 5 ستاره "ماهان" در لایم، دفتر خدمات سیاحتی و جهانگردی "رادسفر" و پروژه گردشگری آبی، معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
فرهنگی بازنشسته
فرزند من فارغ.التحصیل سال 1394 با مدرک ارشد ادبیات فارسی از داتشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه دولتی قم و گذراندن دوره «تور لیدر» در موسسه «پیشگامان آوا پارسه» در سال 1394، واقع در شهر آمل، جذب کدام یک از این پروژه.های مطرح شده خواهد شد؟!
feedback
فرهنگی بازنشسته
فرزند من فارغ.التحصیل سال 1394 با مدرک ارشد ادبیات فارسی از داتشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه دولتی قم و گذراندن دوره «تور لیدر» در موسسه «پیشگامان آوا پارسه» در سال 1394، واقع در شهر آمل، جذب کدام یک از این پروژه.های مطرح شده خواهد شد؟! فرهنگی بازنشسته 64 ساله بیمار قلبی بعد از عمل تعویض دریچه آئورت و بیماریهای دیگر.
همراه 09101002475
feedback
فرهنگی بازنسته
فرزند من فارغ.التحصیل سال 1394 با مدرک ارشد ادبیات فارسی از داتشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه دولتی قم و گذراندن دوره «تور لیدر» در موسسه «پیشگامان آوا پارسه» در سال 1394، واقع در شهر آمل، جذب کدام یک از این پروژه.های مطرح شده خواهد شد؟! فرهنگی بازنشسته 64 ساله بیمار قلبی بعد از عمل تعویض دریچه آئورت و بیماریهای دیگر. از شهر بابلسر
همراه 09101002475