تاریخ انتشارجمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
کد مطلب : ۳۹۰۷۷۳
خاطره منتشر نشده از حضور دوم تونی اولیویرا نشان می‌دهد که برای وی مسائل مالی مقدم‌تر از هر چیز و حتی هواداران این تیم است و برای رسیدن به حق خود حاضر است از احساسات تماشاگران به عنوان اهرم برعلیه باشگاه استفاده کند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، تونی اولیویرا تا کنون 3 بار هدایت تیم تراکتورسازی تبریز را برعهده داشته و تنها قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی با هدایت وی رقم خورده است، هر چند منتقدان وی از نقش مجید جلالی نیز در این قهرمانی یاد می‌کنند.

با اینکه باشگاه تراکتورسازی به هیچ عنوان از گزینه‌های احتمالی خود برای هدایت تیم سخنی به میان نیاورده است، اما تعدادی از هواداران تراکتورسازی در شبکه‌های مجازی به شدت در حال تبلیغ این مربی پرتغالی هسستند، غافل از اینکه شکایت تونی اولیویرا از تیم تراکتورسازی به همراه چند بازیکن خارجی دیگر سبب محرومیت تراکتورسازی از 2 فصل نقل و انتقالات گردید.

خاطره منتشر نشده یکی از مدیران باشگاه تراکتورسازی بدون ذکر نامش آورده می شود تا ابعاد دیگری از حضور این مربی پرتغالی در تبریز آشکار شود.

زمانی که تراکتورسازی تصمیم به برکناری مربی خود و حضور دوم تونی در تبریز گردید این مربی در کمترین زمان ممکن دعوت باشگاه را اجابت کرده و سریعا خود را به تبریز رساند. باشگاه تراکتورسازی بابت همکاری اول به تونی بدهکار بود. استقبال خوبی از وی در فرودگاه صورت گرفته و تعداد زیادی از هواداران تراکتورسازی در محوطه فرودگاه شهید مدنی تبریز برای مراسم استقبال حضور یافته بودند.

تونی با مدیر باشگاه تراکتورسازی در اتاق مهمانان ویژه فرودگاه ملاقات کرده و مبلغی به عنوان پیش پرداخت طبق توافق به وی داده می‌شود، تونی درخواست تسویه حساب قبلی را می‌کند و مدیر باشگاه عنوان می‌کند حساب قبلی از بابت بدهی من نبوده اما در طول فصل آن هم پرداخت می‌شود. مربی پرتغالی می‌گوید تا حساب قبلی صاف نشود امکان ندارد با تراکتور قرارداد ببندد و در همین فرودگاه نشسته و با اولین پرواز از تبریز می‌رود.

مدیر باشگاه پاسخ می‌دهد که الان امکان تهیه این رقم برایش موجود نیست و هواداران نیز بیرون فرودگاه منتظر استقبال از شما هستند.

تونی اولیویرا تهدید می‌کند که یا تسویه حساب یا برمی‌گردم به پرتغال. مدیر باشگاه به یکی از دوستان خود که صرافی داشت زنگ زده و به واسطه دوستی‌اش سریعا مبلغ الباقی بدهی تراکتور به تونی به فرودگاه فرستاده می‌شود.

تونی و پسرش دلارها را شمرده و پس از حصول دریافت کامل بدهی خود، شال قرمز تراکتورسازی را بر گردن آویخته و به نزد هواداران تراکتورسازی در فرودگاه رفتند و از آنجا هم راهی باشگاه شد تا قرارداد جدید خود را با تراکتورسازی منعقد کند.

تونی اولیویرا مربی حرفه‌ای است که در سال‌های اخیر در کشورهای عربی بارها اخراج گردیده  که آخرین بار چند ماه پیش از باشگاه الکاظمه کویت بوده و در خود باشگاه تراکتورسازی هم 2 بار اخراج گردیده است. برای وی مسائل مالی ارجحیت بر تیم و هوادارانش داشته و شکایتش از تیم تراکتورسازی به فیفا هم دلیل این ادعاست.

تراکتورسازی که 2 فصل محرومیت از نقل و انتقالات را تجربه کرده است بهتر است از گزینه‌هایی که در این محرومیت نقش داشتند استفاده نکرده تا خاطرات تلخ گذشته تکرار نشده و حاشیه‌های جدیدی برای این تیم ایجاد نشود.

اینکه تونی اولیویرا به خاطر نتایج و برخی رفتارش در تبریز محبوب است شکی نیست، اما این احساسات چرا باید یک طرفه باشد و چرا این مربی پرتغالی مطالباتش به خاطر هواداران این تیم کوتاه نیامده و راه‌های دیگر را برای رسیدن به پولش را امتحان نکرده و به فیفا شکایت کرد.

به قول مالک باشگاه تراکتورسازی هیچ مربی و بازیکنی بزرگ‌تر از تراکتورسازی نیست.

قطعا تونی اولیویرا هم هم این چنین بوده و نباید خود را فراتر و بزرگ تر از این باشگاه بداند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما