تاریخ انتشاريکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
کد مطلب : ۳۸۸۷۳۸
نماینده مردم فلاورجان در مجلس با انتقاد از افزایش حقوق نجومی بگیران گفت: این روشی که دولت برای افزایش حقوق‌ها در نظر گرفته است باعث می شود حقوق نجومی بگیران بالاتر و حقوق پایین دست‌ها کمتر افزایش پیدا کند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با استناد به بند 11 ماده 22 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گفت: روزی که مجلس در خصوص حقوق و مزایای کارکنان مصوبه ای تصویب کرد نماینده دولت اعلام کرد به آن عمل نخواهد کرد. آقای لاریجانی تاکید داشت که باید قانون اجرایی شود.

وی افزود: در این مدت بنده و آقای حاجی‌بابایی بارها در خصوص اجرای درست قانون افزایش حقوق‌ها تذکر داده ایم و رئیس جلسه قول رسیدگی به آن را داده است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس تصریح کرد: روشی که اکنون برای افزایش حقوق‌ها در نظر گرفته شده است باعث می‌شود حقوق نجومی بگیران بالاتر و حقوق پایین دست‌ها کمتر افزایش پیدا کند.

موسوی لارگانی با بیان اینکه حرمت امامزاده را متولی نگه می‌دارد خاطرنشان کرد: اعضای هیات رئیسه قسم خورده‌اند که از قانون و آئین نامه مجلس دفاع کنند، انتظار می‌رود در خصوص موضوع افزایش حقوق‌ها هم باید اقدام لازم از سوی هیات رئیسه صورت گیرد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳