عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه فراکسیون گزینه‌ای برای ریاست مجلس معرفی نکرد، گفت: فرهنگی و مصری گزینه‌های فراکسیون برای انتخهابات هیات رئیسه در اجلاسه چهارم مجلس شدند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حجت‌الاسلام احدی آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌با اشاره به نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی برای انتخاب هیات رئیسه مجلس گفت: در این جلسه اعضای فراکسیون در رای به انتخاب رئیس مجلس برای اجلاسیه چهارم مجلس گزینه‌ای برای ریاست معرفی نکرد. 

وی افزود: همچنین در جلسه امروز با اکثریت آرا محمد حسین فرهنگی و عبدالرضا مصری به عنوان گزینه‌های فراکسیون برای نواب رئیسی مجلس از سوی اعضاء انتخاب شدند. 

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: همچنین اعضای فراکسیون اسدالله عباسی را به عنوان گزینه کارپرداز،‌ احمد امیرآبادی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده و اکبر رنجبرزاده را نیز به عنوان گزینه‌های دبیری در انتخابات هیات رئیسه انتخاب کردند. 

آزادی‌خواه خاطرنشان کرد: علت اینکه فراکسیون برای تمام گزینه‌های هیات رئیسه نامزد به صحن معرفی نمی‌کند این است که ما تاکیدمان بر حفظ کرسی‌های فعلی مان‌ در هیات رئیسه است.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳