تاریخ انتشارجمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
کد مطلب : ۳۸۸۴۳۰
شاه بحرین که به امارات سفر کرده است با ولی‌عهد ابوظبی دیدار و درباره تحولات منطقه گفت‌وگو کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،«حمد بن عیسی آل خلیفه» شاه بحرین روز پنجشنبه(دیروز) با «محمد بن زاید آل نهیان» ولی‌عهد ابوظبی و معاون فرمانده عالی نیروهای مسلح دیدار و درباره تقویت روابط برادرانه دو کشور و تحولات منطقه‌ای مورد اهتمام دو طرف گفت‌وگو کرد.

طبق گزارش خبرگزاری امارات(وام)، شاه بحرین دیروز وارد امارات شد و در فرودگاه مورد استقبال مقامات امارات از جمله ولی‌عهد ابوظبی قرار گرفت.

«هزاع بن زاید آل نهیان» رئیس شورای اجرایی امارت ابوظبی، «سیف بن زاید آل نهیان» معاون نخست‌وزیر و شماری از مقامات امارات در مراسم استقبال از شاه بحرین حضور داشتند.

سفر شاه بحرین به امارات در حالی است که منامه پایتخت بحرین طی روزهای ۲۵ و ۲۶ ژوئن (۴ و ۵ تیرماه) میزبان کنفرانس اقتصادی به عنوان اولین گام در راستای اجرای طرح موسوم به «معامله قرن» خواهد بود.

با وجود اینکه گروه‌های فلسطینی از جمله حماس، جهاد اسلامی و حتی تشکیلات خودگردان فلسطین مخالفت خود با برگزاری این کنفرانس را اعلام کرده‌اند اما امارات عربی متحده و عربستان سعودی ضمن تأیید برگزاری این کنفرانس اعلام کردند که هیأت‌هایی از این دو کشور در کنفرانس مذکور شرکت می‌کنند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

درسی که از دفاع مقدس نمی‌آموزند!
يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
گشتیم نبود؛ نگرد نیست!
يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
گفت‌گویی زیبا بین زن بی حجاب و زن چادری
يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸