تاریخ انتشارجمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
کد مطلب : ۳۸۸۴۲۰
معاون بسیج و امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: کم‌هزینه‌ترین راه‌کار برای دشمن فاصله انداختن بین مردم و حکومت از طریق جنگ روانی است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،سردار غلامعلی حیدری شامگاه پنج‌شنبه در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز جزء هشت باشگاه هسته‌ای جهان است که این فنّاوری را به‌صورت صلح‌آمیز داراست.

معاون بسیج و امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به سیاهه جنایت رژیم صهیونیستی در کشورهای منطقه خاطرنشان کرد: این رژیم اشغالگر تاکنون بسیاری از مسلمانان را از سرزمینشان آواره کرده اما همین رژیم منحوس علی‌رغم اینکه ادعای داشتن قوی‌ترین ارتش در دنیا را دارد در برابر اراده و مقاومت مردم مظلوم غزه، دچار سردرگمی شده است.

وی با توجه به رشادت‌های سردار شهید حسین قجه‌ای در آزادسازی خرمشهر یادآور شد: حسین قجه‌ای به حدی انقلابی و پرشور بود که در ۲۰ سالگی به فرماندهی تمام‌عیار تبدیل شد و به تعبیر حضرت امام چنین موضوعی، نشان از آموزش در دامان دفاع مقدس دارد که از آن به‌ عنوان دانشگاهی برای این جوانان یاد می‌شود.

وی با تأکید براین‌که راه انقلاب باید برای جوانان پرشور انقلابی هموار باشد، تصریح کرد: ما باید راه را برای جوانان باز کنیم چراکه کشورمان امروز به جوانان انقلابی و جهادی و پرشوری مانند شهید قجه‌ای نیاز دارد و فراموش نکنیم که چنین جوان‌هایی خود را در دفاع مقدس ثابت کردند.

حیدری با توجه به دستاوردهای انقلاب در زمینه‌های علمی، پزشکی و دفاعی متذکر شد: با کمک جوانان همین مرز و بوم موفق شده‌ایم تا به قله‌های علمی در زمینه‌های مختلف دست ‌یابیم.

وی با تأکید بر تقویت روحیه جهادی و پرهیز از تفرقه در کشور اظهار کرد: روحیه جهادی باید در جامعه تزریق شود و با توجه به این که برگ برنده در منطقه در دست جمهوری اسلامی ایران است، دشمن دیگر هدف‌های خود را از طریق جنگ رودررو پیش نخواهد برد و کم‌هزینه‌ترین راه‌کار برای دشمن فاصله انداختن بین مردم و حکومت از طریق جنگ روانی است.

 

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳