کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

برگزاری مراسم شب‌های قدر در بقاع متبرکه همدان

3 خرداد 1398 ساعت 16:40

مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان از برگزاری مراسم شب‌های قدر در بقاع متبرکه همدان خبر داد.


به گزارش بلاغ،حجت‌الاسلام محمد کاروند در گفت‌وگو با خبرنگار  در همدان از برگزاری ویژه‌برنامه‌های لیالی قدر در آرامستان همدان خبر داد و اظهار کرد: شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه رمضان از ساعت 23 تا 3 بامداد مراسم شب قدر در باغ بهشت برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه سخنران مراسم آیت‌الله شعبانی، آیت‌الله طه محمدی، حجت‌الاسلام دکتر رستمی هستند گفت: در مدت سه شب مراسم مناجات و مرثیه‌خوانی توسط آقایان مهربان، مدنی، قانعی، کیانی، رضوی و واحدنژاد در برنامه قرار دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان با بیان اینکه مراسم احیای شب قدر از ساعت 23 در آستان مقدس امامزاده یحیی(ع) برگزار خواهد شد افزود:‌ در این مراسم‌ حجت‌الاسلام نادم و مصطفی میرزایی، سعید سخاوتی، میثم شامخ و امین رضایی در اجرای برنامه همکاری دارند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم شب‌های قدر و سوگواری شهادت امیرالمومنین(ع) در ساعت 23:30 در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) گفت: قرائت جوشن کبیر توسط مهدی مددی، محسن صلواتی، جلال تلطفی و حسین کیانی در برنامه است.

کاروند به سخنرانی آیت‌الله شعبانی، حجت‌الاسلام حسینی‌مجد و حجت‌الاسلام افلاکیان و مداحی و مناجات محمدمهدی روحی اشاره کرد و افزود: در این سه شب در آستان مقدس زبیده‌خاتون (س) حجت‌الاسلام دکتر رحمیی سخنران است و علی مومنی قرائت دعای جوشن کبیر و احسان هاشمی قرائت مناجات، مرثیه‌خوانی و برگزاری مراسم احیا را برعهده دارد.

وی با اشاره به اینکه مراسم‌ شب قدر آستان مقدس شاهزاده حسین(ع) نیز از ساعت 23:30 برگزار می‌شود گفت: در این مکان مقدس حجت‌الاسلام مظاهری سخنران و محمد آزادجو، امیرحسین اسدی، علی اصغر سلیمانی و نوید شیردره قرائت مناجات، مرثیه‌خوانی و  برگزاری مراسم احیاء را برعهده دارند.


کد مطلب: 388381

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/388381/برگزاری-مراسم-شب-های-قدر-بقاع-متبرکه-همدان

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com