تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۳۸۸۰۸۸
دبیرکل حزب همبستگی دانش‌آموختگان ایران گفت: نمی‌شود گفت که پارلمان اصلاحات به انتخابات 98 می‌رسد یا نمی‌رسد و خیلی هم عجله‌ای نیست که برسد و اگر برسد هدف ما محقق شده و اگر نشد فعلا دو مرجع تصمیم‌گیری شورای هماهنگی و شورای عالی برای اصلاح‌طلبان وجود دارد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،احمد شریف دبیرکل حزب همبستگی دانش‌آموختگان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به جزئیات جلسه یکشنبه شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب با موضوع پارلمان اصلاحات، اظهار داشت: این جلسه برگزار شد و پیرامون ماده 9 پارلمان اصلاحات که خیلی چالش‌برانگیز است بحث‌هایی صورت گرفت ولی این بحث‌ها پیشرفت خاصی نداشت و ادامه بحث به جلسه بعدی موکول شد.

وی در تشریح ماده 9 اساسنامه پارلمان اصلاحات خاطرنشان کرد: ماده 9 در مورد ترکیب اعضای پارلمان و حقیقی یا حقوقی بودن آن صحبت می‌کند و بحث‌های دامنه‌داری در این مورد در جریان است که فعلا به نتیجه‌ای نرسیده است.

دبیرکل حزب همبستگی دانش‌آموختگان ایران در خصوص رسیدن یا عدم رسیدن پارلمان اصلاحات به انتخابات مجلس 98 گفت: نمی‌شود گفت به انتخابات نمی‌رسد و خیلی هم عجله‌ای نیست که برسد یا نه و قرار است به اندازه کافی رویش دقت صورت گیرد و اگر به انتخابات برسد هدف ما محقق شده و اگر نشد فعلا دو مرجع تصمیم‌گیری شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب و شورای عالی سیاست‌گذاری برای اصلاح‌طلبان وجود دارد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حمـاسـه کربـلا غنی‌ترین سرمایه تربیتی بشـریت
تفرج یا تبرج
پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶
3ماه تلاش برای بهره‌برداری از ماجرای دخترآبی
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
زندگی را مجازی نسازیم!
دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳