تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
کد مطلب : ۳۸۸۰۲۸
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت:بسیج دانشجویی بازوی توانمندی برای انقلاب اسلامی است و این نهاد مردمی و انقلابی همیشه در اجرای برنامه های فرهنگی پیشتاز است.
۰
plusresetminus
ﺑﺴﯿﺞ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﯽ ﺑﺎﺯﻭﯼ ﺗﻮﺍﻧﻤﻨﺪ دانشگاه است
به گزارش بلاغ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر به همراه مسئول بسیج دانشجویی اين شهرستان با علیرضا یکرنگی‌سندی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر دیدار و گفتگو کردند.

یکرنگی در این دیدار گفت: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با افتخار از بسیج دانشجویی و سپاه پاسداران که به عنوان بدنه اصلی نظام جمهوری اسلامی به شمار می روند حمایت می‌کند و بدون شک این نظام مدیون تلاش های سپاه و بسیج چه در دوران جنگ، چه در شرایط بحران اقتصادی و چه در سیل اخیر است.

وی در ادامه افزود: با توجه به ظرفیت های دانشگاه، از جمله وجود استادان با تجربه و علمی امیدواریم بتوانیم فعالیت های مفیدی در زمینه های فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت:بسیج دانشجویی بازوی توانمندی برای انقلاب اسلامی است و این نهاد مردمی و انقلابی همیشه در اجرای برنامه های فرهنگی از جمله برگزاری یادواره شهدای گمنام دانشگاه یاری رسان ما بودند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر نیز با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دانشگاه های معتبر کشور است گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان رامسر در یک فضای آرام، بدون تنش و تشنج در حال فعالیت است و ما از هیچ گونه کمکی برای ارتقا سطح کیفی ، خنثی سازی توطئه دشمنان و برگزاری برنامه های فرهنگی دریغ نخواهیم کرد.

محمدی با بیان نکاتی در خصوص رعایت حجاب افزود: یکی از آسیب‌های مهمی که در جامعه وجود دارد مسئله پوشش و حفظ حجاب است که این کار با فرهنگ سازی و آموزش از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی و همایش های مختلف با موضوع حجاب توسط استادان مجرب دانشگاهی امکانپذیر است.

محسن خاک نژاد مسئول بسیج دانشجویی شهرستان رامسر نیز در این دیدار گفت: هدف اصلی بسیج دانشجویی سوق دادن جریان دانشگاهی به سمت منویات مقام معظم رهبری و تربیت نیروی جوان انقلابی است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

درسی که از دفاع مقدس نمی‌آموزند!
يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
گشتیم نبود؛ نگرد نیست!
يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
گفت‌گویی زیبا بین زن بی حجاب و زن چادری
يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸